sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #5

2011-07-13 11:07

Treba Bozanića i Hrvatske Egzorciste organizirati i očistiti Hrvatsku od ovog smeća njega tražiti kad uđe u Hrvatsku vizu, on je indijac nek ide na Himalaju, odakle dolazi, što traži i dalje ovdje po 86% Marijinoj katoličkog crkvi,,, što mu ovi naši crkvenjaci dozvoljavaju, treba to očistiti pomesti, kad sleti u Hrvatsku uhvatiti ga za ono debelo dupe lažljivo u ime Isusa boga i nazad na avion odale je došao, kad tako budu ljudi reagirali i našli razlog za to imaju ga dosta, pitati će se ta stara zmijetina zašto se rodio, i svu stetu koju je ljudima napravio, za sva progonstva i kontrole koje koristi da bi se zaštitio neće mu pomoći ljudi su jači od sotone a on nije nis drugo nego sotona svijeta, ne slobodan čovjek vrag
a mi smo slobodni jer nas je isus otkupio mi u Indiju idemo zbog turizma i odnijeti im neki novac jer se smilujes ovog agresivca koji ima muda da sam dolazi lažima u Hrvatsku po novce njega treba uhapsiti u ime Isusa krista otjerati ga odavde,, jer on dolazi da pokupi novce..

Marko