sex abuse swamiji in YIDL his brother drugs abuse no more rockrol


Gost

/ #22

2011-07-25 15:05

Šaljem dalje ovu peticiju u Hrvatskoj ima puno žrtava njegovog nasilja moja dobra prijateljica cura od 19 g. navukli su je na vježbe yoge pa ju je ovaj stari progonio njihov guru,,,, nije direktno je odveo u krevet ali ju je jedno vrijeme progonio, nagovarala sam je da ga tuži ali nije zeljela sama , ako se i drugi javi za tužbu i ona će,,,,ja sam je nagovorilo da govori o njemu jer je kršćanka i zna da taj guru nema veze sa duhovnošću, već je zao maskirani starac pun tereta i balasta bez novca, kojeg ubire po svijetu, velikih apetita , dolazi iz siromašne obitelji rađastana iz Indije, majka mu ima grbu, kao kvazimodo, morali smo joj ljubiti noge po njegovoj naredbi a naše je roditelje govorio nam da mi tamo ne pripadamo čak joj je zabranjivao da ima odnos sa svojim roditeljima, a ovdje mu je teško pala njegova bolest majke, stari usrani folirant, lažac HRVATSKE ŽENE I DJEVOJKE BITI ĆE SRETNE KADA OVAJ STARI GAD BUDE U BAJBOKANU ZATVOREN ZA SVE ONO ŠTO JE POČIONIO I JOŠ UVIJEK SLOBODNO ČINI, NOVI ZELAND I AUSTRALIJA , DIO SRBIJE SU MU POČELI ZATVATRATI VRATA I GASITI SE UDRUGE ,, ŠTO OVI NAŠI U ZG NASRED ILICE NA TAVANU 500 M3 KORISTE ZA MANIPULACIJE I MALVERZACIJE NJEGOVIH PRLJAVIH POSLOVA POD KRINKOM VJEŽBE,,,,POLICIJU TREBA TAMO POSLATI KAKO BI GA SKINULI SA VRATA I LEĐA BOŽJIH LJUDI U HRVATSKOJ.
BOG ČUJE I VIDI SVE NADAM SE DA ĆE I OVAJ PUT USLIŠITI I RIJEČI MOJE PRIJATELJICE MARIKE