Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #623

2014-05-19 12:39

Istorija HARP-a je poduza, jos 60-ih su Sovjeti eksperimentalisali, Aemri su, koliko sam upucen, mnogo ozbiljnije shvatlii mogucnosti ove naprave za potrebe geoinzinjeringa. Pribojavam se da je cijela prica o klilmatskim promijenama izazvanim emisojom CO2 da se skrene paznja sa geoinzinjeringa, koji je mnogo kontroverznija tehnologija nego izgradnja termonuklerki ili SUS motori. U svakom slucaju, za one koji razumiju engleski evo link za jedan od kontroverznih projekata geoinzinjeringa http://www.forbiddenknowledgetv.com/videos/chemtrails/chemtrails-explosive-un-testimony.html
Ako je HARP eksperiment, onda ispadne da smo mi pokusni kunici, a da nas niko nije pitao.Dovoljan razlog da se izgasi, cak iako se ne moze dovesti u vezu sa ovom poplavom. Ako je posve bezazlen, onda mi nije jasno zasto tolika misterija i cutnja od strane vlasti i eksperta.Ameriaknci su izgasili onaj svoj veliki zbog prilicno trivijalnih razloga - zloupotreba sluzbenog polozaja i skupoca odrzavanja. Ako je skup, jos jedan razlog da se ukine i da se novac iskoristi za bolje stvari.