Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje


Gost

/ #22

2014-05-21 17:11

Naravno nisam pristalica HAARP-a ali ne mogu da kazem da mi nisu zasmetali pojedini tekstovi unutar ove peticije.
Prva stvar je to sto sam video da je neko naveo da ce "tuziti Vladu Srbije".
Pre svega da li neko od vas zna tacno kako haarp izgleda, ko moze tacno da tvrdi da zna o cemu prica uopste... Na snimcima i slikama postoji sto verzija, gluposti od stuba na mostu do repetitora, a na peticiji neka skroz leva slika. Druga stvar, ko od vas moze dokazati tacno na sudu sta taj haarp radi, sirite razlicite price, a niko od vas zapravo nije ni siguran o cemu prica. Kada budete mogli da dokazete koja antena je haarp antena, kada budete mogli da dokazete sta taj haarp zapravo radi, a ako hocemo realno, ni jedan gradjanin ne moze to dokazati, jer cak i ako ima jedan koji je kompetentan i obrazovan za te stvari, ko ce njemu tacno dozvoliti da dokaze da nam steti.
90% vas nije ni znalo za haarp pre ovih poplava, i sada taj procenat stanovnistva lupa sta stigne, prosto se ismejem kad vidim kako repetitore proglasavu za haarp antene, a plakao sam kada sam procitao negde da je haarp antena smestena u stubu u mostu...
Tako da sam prilicno siguran da je ova peticija cista glupost, naveo sam gore razloge.