Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

NN

/ #1511 Re:

2014-05-24 13:12

#21: -

Duso moja, prvo je nastala rec "zavera", pa onda tek, mnooogo hiljada godina kasnije "teorija zavere". Da li ti to bar nesto govori!?  Razumem da se povodis za trendovima, ali ako budes malo vise citao, shvatices da su zavere, vise nego ikad, sastavni deo zivota... politickog narocito!

Licno ja ne sporim da nasa aljkavost samo doprinosi u ovakvim situacijama... Primera radi, da se ulagalo u ciscenje recnih korita i podizanje zastita na rekama, steta bi bila neporedivno manja. Ali, nije na meni ili Tebi da se borimo s korupcijom, zna se ko treba to da radi!

Takodje, da je ijedna vlast preduzela mere, pocev od 1988., kada je zapoceta (i nikad dovrsena) potencijalno razorna brana Rovni kod Valjeva, danas ne bi bilo obrenovacke  kataklizme!  To je cuvano kao "vojna tajna", umesto da se problem otkloni!

Posebno je pitanje kolicina kisa, koja je izazvala pucanje brane, a na koju je, kako svi verujemo, delovano svesno - preko HAARP-a.  I niko ne tvrdi da se HAARP ne koristi u Americi. Najgore eksperimente svetski mocnici sprovode mahom na americkom narodu, koji (u masi svojoj, kao i Ti!) nista ne sluti!...