Pomoć postradalima

Ivan Matković

/ #51

2014-06-07 21:31

Molim kolege da ignorišu debilne pokušaje da se jedna humana inicijativa izminira prizemnim i seljačkim komentarima koje postavlja 'neznani junak' koji nema mooda ni kao komarac pa da se predstavi. Takvi nikogovići jedino tako i smeju da se oglase, sakriveni - boje se rodjenih misli i svojeg prostakluka. Ne nasedajte na provokacije budale koji pokušava da izminira jednu časnu i poštenu inicijativu! Pare su pare, a pare ljude kvare, a znam za neke koje je pokvarilo i 800 kg ukradenog kukuruza, jedan rezervoar maznutog goriva nedeljno i prihvatanje sramne uloge izvodjača prljavih radova po nalogu još gorih mentora. Koliko ja vidim, ima tu gomila zlobe i ljubomore, pa čak i zavisti što takav jedan oblik života oseća da nije dorastao ni intelektualno ni moralno bilo  kom časnom čoveku.
Tema ovih komentara je podrška inicijativi sa portala Srbijalov da LSV donira deo viška svojih sredstava koje su pokupili od lovaca, i da ih, umesto što ih oročava i ubire kamatu koju onda veselo troškari, usmeri za pomoć ljudima kojima je poplava uništila živote.
Ovo sočinjenije ovog mučenika i jadnika koji na najseljačkiji način vredja ljude, najviše govori upravo o njemu samom. Majka priroda ume da napravi grešku u evoluciji, a ova budaletina je očit primer jedne takve greške. Takvi mene ne mogu da uvrede, mogu samo da mi izazovu sažaljenje prema njima, ili napad smeha na prizemni nivo pisanja.


Pas laje, karavan prolazi.