Pomoć postradalima

Ivan Matković - orginalni

/ #57 LAŽNI UPISI!!!

2014-06-08 16:33

Obaveštavam sve koji ovo čitaju i prate da JA NISAM NAPISAO komentar broj 55, već je neki pametnjaković zloupotrebio moje ime i prezime, lažno se predstavljajući kao ja.
O nekakvoj prodaji, plaćenim lovovima i ostalim glupostima neću da da se bavim - svako ko me poznaje zna da se radi o gnusnim lažima i pokušaju diskreditacije - Srbijalov portal je trn u oku, a neko misli da će blaćenjem administratora tog portala umanjiti poverenje lovaca u istinitost onoga što pišemo na tom portalu, i uticaj tog portala u lovstvu.
Ovo samo pokazuje stepen pokvarenjaštva gnjida koji se i ovakvim stvarima bave!

O ovome ću napisati par reči na Srbijalov portalu, da bih obavestio kolege lovce kako podguzne muve obavljaju prljave poslove za svoje mentore, čak se i lažno predstavljajući - a potrudiću se da preko administratora ovog sajta saznam IP adresu onog koji se lažno predstavlja kao ja, i time čini krivično delo!

Da ponovim: TEMA OVE PETICIJE JE INICIJATIVA DA SE POMOGNE POSTRADALIM LJUDIMA OD POPLAVA, VIŠKOM NOVCA KOJI SU LOVCI IZ VOJVODINE UPLATILI U SVOJ SAVEZ. Neki mučenici žele da ovu peticiju pretvore u poligon za blaćenje, laganje, vredjanje i sve drugo što neljudima priliči.

Tu inicijativu kao najnormalniju i najljudskiju podržavam u potpunosti, i pozivam sve koji ovo čitaju, da i oni podrže.