Peticija da poslanici u parlamentu primaju 115 dinara po satu


Gost

/ #45

2014-07-26 11:33

Kladim se da ce da se odreknu velike plate, kako da ne! Ja sam u 5 mesecu trudnoce kao zaposlena trudnica u ovoj nazovi drzavi sreca pa imama kakav takav posao ali vec 3 meseca dinara primila nisam tj ne primam platu.Tih njihovih 100% za trudnice nikad gore nije bilo. Firma mi je izvrsila juce neku uplatu , sto mi duguju, Iako mi je racun u plusu , ja jutros nisam mogla da podignem novac u posti jer su mi blokirali racun zbog neredovnih uplata -logicno.Dakle jutros nisam imala da kupim > sta mi treba da pojedem, osnovna sredstva za higijenu , struju nemama od cega da platim jer vec tri meseca iako po zakonu drzava MORA da mi da platu, oni to ipak nisu ucinili. O ostalim nametima od strane drzave i da ne govorim.... Sad kad mi se sve nakarika, kamate, sudski izvrsitelji, umesto da gajim svoje dete od plate ja cu njima drzavi i lopovima da placam namete i to ce da me kosta podebelo.ODAKLE???? Trudnocu moram da odrzava isto odakle??? Pa vidite da li se isplati u Srbiji biti roditelj . Zalila sam se mini. za rad oni prebacuju na Ministarstvo zdravlja, pa u k krug jedni na druge prebacuju. Dakle KOJA JE OVO DRZAVA DA POSLANICI PRIMAJU PLATE A TRUDNICE DA ZIVE OD VAZDUHA???