Peticija da poslanici u parlamentu primaju 115 dinara po satu


Gost

/ #132

2014-07-27 11:10

Podeliću ovu peticiji na fb, sa zadovoljstvom i sa nadom da što više osoba potpiše. Nešto se mora menjati. Mnogo nelogičnosti u našoj državi vlada. Mene bi bila sramota da objavim koliki je iznos potrošačke korpe a koliki je iznos cene rada, kolike su penzije koje će smanjivati i još veću bedu praviti a njihove dnevnice, troškovi, raskalašno i nedomaćinsko ponašanje prevazilazi svaku meru i samo otimanje doživljavamo i ugnjetavnje i u zadnje vreme i maltretiranje sudskih izvršitelja, koji pretpostavljam da moraju se tako ponašti jer im je naređeno od strane državnog skupog aparata, dok se taj isti ne pita kako uopšte da narod preživi, jer samo živ čovek može i da plati svoja dugovanja. Svaka pohvala organizatoru ove peticije i svako dobro od Boga vam želim, pa nek nam se posreći da svi mi koji volimo ovu zemlju volimo je još više zbog promenjenih uslova i uvođenje logike u odlučivanju. Pozdrav. Imate moju podršku jer ne želim da se stidim pred decom i unucima da sam mogla nešto učiniti a nisam.