Za ukidanje presude K-188/2012 Aleksandru Kristijanu Goluboviću


Gost

/ #1143

2014-09-19 07:37

Ja mislim da je Golubovic odlezao dovoljno tu kaznu sto je odlezao a ostalo ne bi bilo humano da odlezi jer vec mnogo odrobijao.
Da i uvek se jadniku na njemu tretira neka tortura i neznam uvek neka strogoca nad njim,gospodo niko od nas nije ni cvecka pa ni sam Kristijan Golubovic...jeste u mladosti pravio gluposti za koje mislim da je sve platio jer je bio nepromisljen i mlad.
Eto stavite na vagu Kristijana koji nije ostetio nikada drzavu i ove sve politicare iz vlade i vidite sami koliko su oni miliona pokrali a koliko je Kristijan...dize se velika fama oko njegovog imena ljudi pustite ga dosta je odrobijao hapsite malo politicke lopove koji rade sta im je volja...pustite ga dajte mu sansu za zivotom nije on terorista ili neprijatelj svoje drzave a to sto je gresio kao mladic se naplacao robijom iza sebe i mislim da ne zeli vise sigurno ici tim putem.
Pozdrav sudijama i imajte malo milosti prema ovom coveku jer on nije nikakav zlikovac nikada bio a niti ce biti,i nedaj boze neki rat da pukne u Srbiji da bi on bio u prvim redovima dok bi politicari i njihova deca pobegli...nedaj se Kristijane...bog je uz tebe...Potpisujem peticiju da se oslobodi Kristijan Golubovic...hvala...