Peticija za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji


Gost

/ #745

2011-09-07 14:21

I zivotinje kao i ljudi, osecaju kada su prihvaceni, ili odbaceni, kada su voljeni ili nevoljeni, kada ste im posvetili deo svog slobodnog vremena, ili ne...Zauzvrat, znaju nesebicno da daju sebe, svoju dobrotu, da dele svoje male nestasluke, sa ljudima koji ih prihvate i stite od zlih i sebicnih. Verujem da svako ko nije human prema zivotinjama (a kojima treba tako malo ljubavi i posvecenosti),da je sebican i bahat i u svakodnevnom zivotu...!
Licno sam vlasnik 2 psa i 4 macaka (svi su razlicitih generacija!) lepo je videti ih bezbrizne i radosne, kako se medjusobno postuju i igraju i hrane zajedno! A sve to zahvaljujuci pruzenoj adekvatnoj paznji i nezi (svakoj ponaosob) i zivotnim uslovima koji su im pruzeni!
Veliko Hvala inicijatoru/ima ovog zaista lepog i humanog gesta - peticije za formiranje Policije za zastitu zivotinja u Srbiji! Konacno treba stati i nasilju i izivljavanju nad neduznim zivotinjama. Sto je vise ovakvih pozitivnih akcija nas samih, i mi cemo vise vredeti i vise biti Ljudi! Moja preporuka svim humanim ljudima!