ZELIMO DA VERONAUKA OSTANE U SKOLAMA...

Sremac

/ #16

2011-09-13 23:02

"Blagosloven Gospod na Sionu,koji zivi u Jerusalimu!Aliluja!"Ne mozemo doziveti milost,oprost i ljubav Bozju,ili ti znati nesto o Gospodu,ako ne citamo svaki dan Bozju rec iz Biblije,s Gospodom,Ocem milosrdja,razgovarati i proslavljati Boga,na taj nacin mu se pribliziti.Dobro je citati Bibliju,pocevsi od Novog Zaveta,pa"malo po malo",imajuci strpljenja,tako saznati,i na taj nacin se pribliziti i ispuniti ljubavlju Bozjom koja se otkriva u sinu njegovom Hristosu nasem,podrazumeva se i vasem Gospodu,koji svoj zivot polozio je za sve koji ga veruju da budu kroz njega spaseni,saznavsi da sva prokletstva i grehe nase na tom krstu odneo je On,bi vaskrsnut i zivi u Jerusalimu,kao sto Biblija kaze,ako verujemo Boga.Bog nista na silu ne radi,samim tim Gospod uci sve da budu blagi i milostivi,da prastaju jedni drugima,kao sto Bog u Hristu oprasta vama.Znaj,covek je Crkva Bozja,ja,ti,mi smo hram zivoga Boga,Gospoda koji nas uvek voli i s nama je!Ne smem lagati,zato pisem i kazem pred Hristom i pred svetim Andjelima njegovim i Bozjim svetima,koji prati sva desavanja i koji prisutan jeste Svetim Duhom svojim,Bog je taj koji se otkriva onom kome on hoce,a onaj koji ne veruje Boga i Gospodu,to je zato sto nije Bozja volja da se Hristos otkrije da bi uzverovao i da bi doziveo milost Gospodnju i oprost od Boga(koji je dosao da pomiluje gresnika,a ne da ga osudi),sto je potrebno da vise ne bude ne veran i iskreno voljen Isusom,(cudni su putevi Gospodnji)a oni koji rade protiv Boga,Gospod njih zna,i svako ko baje,vraca,gata i onaj koji i na drugi nacin cini zlo,ako se takvi ne pokaje i ne odvrati s takvog puta,na takve od Gospoda zivog Boga dolazi zlo,zapisano je u Svetome Pismu!"Bog sve vidi i sve zna."Imao sam problem s drogom i Bozja blizina,prisustvo istinske dobrote,ispunjenjem milosti i ciste ljubavi Bozje,prisustvo zivog i blagog Gospoda nasega Isusa Hrista i rasterecenje koje sam doziveo kad me je spasao od ovog zla narkomanije,jeste ono zbog cega sam 5 godina cist i isceljen potpuno od istog!Zbog toga sad i u svakom danu proslavljam,blagosiljam i blagodarim Gospoda Boga svog koji cuvar je svojih vernih i onih koji se uzdaju i veruju Hrista Boga svog!"Gospod nije rekao da ce biti lako",i"Bliznji je onaj koji ti pomogne."Do Boga je kome ce da se otkrije,koga ce Isus da dotakne i ispuni ga svojom ljubavlju,a sam Gospod kroz Bibliju kaze:"Smilovaću se kome se smilujem,i sažaliću se na koga se sažalim."Hristosu,Ocu svih,zivom Bogu,Caru nad Carevima,Gospodaru nad Gospodarima,koji vladar je nad svima i kroz sve,blagom,dobrom i milostivom Bogu i Gospodu svih,sada,uvek i u vecni dan jeste i nek je cast i slava!Amin.Aliluja