КАПЕТАН ДРАГАН-Подршка Српском Јунаку-Спријечимо Изручење Хрватској

Љиљана Ћуић

/ #111

2015-02-01 14:34

СРБИН САМ Увек с поносом реци: Србин сам! Најбољи Срби су, Народ народ то знам. На искушењу су од кад је света, Нама се диви цела Планета. Србин бити је привилегија, Свесни су многи, свесна сам и ја. Лажу, да Срби свету пркосе, Поносни на име, које носе. Неки се одричу свог имена, Нису славних очева, ни сена. Преци их се и у гробу стиде, Осећају a можда и виде. Утеха је што мењају име. Са прецима везу, бришу тиме. У гробу се преврћу од стида, Тела мртвог, душа им се кида. Син с поносом који носи име, Мртав отац поноси се њиме. За онога који га издао, Жали што је, живот њему дао. И боље је потомства немати, Тада само за једним се пати. Сећања нам нису увек драга, У животу, све оставља трага. Давање и опраштаање помаже, Надахњује, лепотом нас снаже. Као виза за рај нама важе: Ко даје опрашта не лаже Тај да је Човек може , С поносом: „Србин сам“, да каже. Пакости и подвале не важе, Србин је добар, Србин не лаже. Србин и свом душману помаже! За Србе увек важи принцип тај: Србин, Србину не да опроштај. За слободу и част Срби гину, Не опраштају брату ни сину. Други народи да греше могу, Србин је подређен само Богу. Према Србима поступа строго, Другима Србин опрашта много. Тиме праве разлику, велику Српског рода, величају слику. СРБИН је међу другим људима, Као планина међу брдима. Љиљана Ћуић