Захтевамо забрану "Парова"!


Gost

/ #64

2015-03-29 22:50

iz mnogo razloga, trebao bi ceo elaborat.Takvih osoba na svetu je uvek bilo i bice, no medjutim , nedopustivo je da se taj blud, prostacenje, pijancenje, nastranosti,lazi, ti bedni dijalozi i sl. prikazuju na tv 24 casa i od tih posrnulih ljudi se prave zvezde, koji bi trebale da budu glamur drustva i model ponasanja. Produkcija to potstice i placa.Uzasno mi smeta sto se stice dojam da je vecina naroda u Srbiji tog nivoa jer se pravi pompa da milioni ljudi glasaju , gledaju i podizu "rejting", a zna se sistem glasanja itd.Zgrozena sam , sto se svaki blud, svaka prostota, svaka svadja, svaka gadost posebno nagradjuje.Zgrozena sam kolike pare se ulazu, zakup vile, oprema, rezijski troskovi, hrana itd. i nagrada 100.000 evra, strasno!Koliko bolesne dece vapi za lecenjem, koliko gladnih...., slusamo molbe svaki dan. Time bi podigli rejting , a ne ovom bljuvotinjom.Ministar kaze "promenite kanal. hm,hm, a sta cemo sa internetom, youtubom , stampom koja ih toliko prati, svuda informacije o njima.Prestrasno!!! Roditelji bi trebali da 24 casa sede uz svoju decu da ih sprecavaju i edikuju da je to dno dna, sljam sljamova.Ako to neko smatra demokratijom i slobodom, ja sam za tesku diktaturu.Ukinuti to odmah!!!!!!!!!!!