SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #2070

2015-08-31 22:00

Zato što mi je dosta ne pismenih ili polupismenih starleta, koji se kriju iza Rodoljublja i Patriotizma, a na svim rialiti programima uzimaju debela pare. Pored toga, političari i političke stranke uvek pred izbore počnu sa davanjima ovakvih gluposti i gadosti, radi svoje promocije i reklame, a sigurno imaju i dobit od svake emisije bilo kog rijalitija. To je kao i u starom Egiptu, Grčkoj, Rimu, daj narodu hleba i igara a mi ćemo da krademo. Prodavaće se i privatizovati firme, a narod neće imati vremena da to i vidi ili bude obavešten, jer gleda gluposti!!! A i sam sistem, naplaćivanja TV pretplate ili kako oni kažu "takse", je ne moralan čin! Da li je neko mene pitao da li ja želim da gledam TV i njihove emisije. Naravno nije NIKO. Ja nisam potpisao nikakav ugovor da se obavezujem da ću gledati i redovno plaćati "taksu". Npr. sa "Telenorom" sam potpisao dvogodišnji ugovor o korišćenju njihovih usluga i svoje obaveze redovno plaćam, jer sam zadovoljan njihovim poslovanjem. E...to je zakonito...a ne ovo nametanje TV obaveza, redovno plaćanje svakom meseca po 500 RSD-a, a nisam zadovoljam njihovim ni programom, a ni kulturnim sadržajem. Čak su im i spikeri polu pismeni. Pogotovo sportiski novinari i reporteri. Izvinite na dužini, ali nisam mogao drugačije. Nametanje harača nije zakoniti ni u jednoj državi u EU, samo kod nes jeste,a toliko žurimu u tu trulu EU, jer čim nas prime, EU će se raspasti!