SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #3434

2015-09-01 08:13

Današnji mediji su usredsređeni na vođenju propagande zapadnog svijeta. Od rijalitija poput "Džeri Springera" do "Kardašijanovih" koji se vode kako u SAD i drugim zemljama, naša zemlja je uz pomoć medija stvorila sličan sistem stvaranja novca za produkcijske kuće i njihove rijaliti "zvijezde". Smatram da taj novac koji se šalje putem sms se može iskoristiti u bolje svrhe. Tim novcem bi se mogla otvoriti i obezbjediti vrtići, škole, javne ustanove, sportski centri, medicinski centri, pomoć siromašnima itd itd. Da skratim, ja živim u BiH, većina vas će reći da ja nemam neke veze sa Srbijom, ali ja isto imam te kanale u kojima se prikazuju ti rijaliti emisije i smetaju mi što se prenose u dnevnim časovima. Ako narod Srbije i gledatelji iz dijaspore žele da prate te rijalitije, neka se pretplate na te kanale posebnom pretplatom. I neka glasaju za bagru i troše uludo svoje vrijeme i novac. Jer ne vidim sebe a ni svoju djecu da im Maca Diskrecija i slični njoj bude uzor. Stoga i podržavam ovu peticiju.

Pozdrav