SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #4249

2015-09-01 11:24

Televiziju uopste ne gledam, ali sam imala prilike kod drugih da vidim te skandalozne stvari. Radim sa decom, pedagog sam po struci i jasno mi je kakve generacije odgajaju rijaliti programi u Srbiji. Hvala Vam sto ste se dosetili kako da omogucite svima nama koji smo izistinski zgrozeni programskom politikom nekih kuca da to svoje nezadovoljstvo iskazemo. Moj potpis i ime mozete svuda javno objaviti, nemam strah da bilo kome kazem da televiziju godinama ne gledam ne zato sto ne zelim da se ponekad opustim uz dobru emisiju ili film, vec zato sto tu nemam nista pametno, niti za dusu korisno da vidim.
Ako nije previse zelela bih da kazem jos i ovo. Odlucno odbijam da ucestvujem u hiljaditim reprizama domacih serija koje su davno otisle u istoriju, koje je naprosto vreme pregazilo i u kojima takodje nista korisno ne moze da se dobije. Jako me ljuti kada ukljucim TV i ugledam Otpisane, Kamiondzije, Selo gori, a baba se ceslja, Belu ladju i Bolji zivot, Srecne ljude i ko zna sta jos. kao savestan gradjanin placala sam TV pretplatu i onda kad 80% ljudi nije. Jednog trenutka kap je prelila i prestala sam. Ne nameravam da nastavim, niti ce me neko naterati na to, dok se sa ekrana ne sklone rijaliti programi svih vrsta, kao i Prle, Tihi i ostali.