SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #6900

2015-09-02 10:43

ZA ZIVOT SRBIJE! Draga dragom sapnula Sinoć san sam usnula Ratnik neki veliki Krstaš barjak viori. Zastava je vatrena i iz borbe doneta. Okrete se ka meni tvoj me pogled skameni. Ustaj dragi vreme je, Srbija te sad zove. Ja ću kuću čuvati, ti se nemoj plasiti. Tvoje reči ljubavi tinjaju i umeni. Idem rdaga ne brini, Srbiju cu branit. Decu našu čuvaj mi, istinu im prenesi. Život neću žaliti Srbiju ću spasiti. Novo vreme dolazi, vreme prave ljubavi. Ustali su svi Srbi daju zivot Srbiji. S' njive seljak govori, Srbiju ću hraniti. A i radnik prozbori okove ću razbiti. SRPSKA VOJSKA GOVORI, SVETI SAVO POMOZI, SVETI SRBI SA SAVOM MOLITVU SU VAZNELI!!! POMOZI NAM BOZE TI, PODAJ ŽIVOT SRBIJI. GREHOVE NAM OPROSTI I SPASENJE PODARI. Sa njim ili na njemu i po Božjem zakonu. I ja idem u borbu za Srbiju voljenu. Samo sloga spašava ali' i spremnost čelična. Otadzbina Srbija porodica velika. Pokrenii se Srbine za zivot Srbije!!! Celo Srpstvo diglo se za život Srbije!!! CELO SRPSTVO DIGLO SE ZA ZIVOT SRBIJE!!!