SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #9192

2015-09-03 07:29

Sve je ovo mislim sa podmuklim ciljem malobrojne "elite" (cast casnim izuzetcima koji nisu u tome!) za masovnim zaglupljivanjem naroda i lakseg manipulisanja, te unistavanja tradicionalnih drustvenih vrednosti, stubova drustva, porodice, obezvredjivanja cestitosti, nevinosti do braka i konstantne vernosti, promovisanja konzumacije alkohola i cigareta, sistematskog infiltriranja svega loseg u nase sve vise mizerno "pojeftinjene", sve teze i letargicno monotone zivote, i promovisanja obrnutog novog trenda "normalnog" (mislim da televizije tu nisu najvise krive, njima je najlakse popuniti praznine kvalitetnog programa sa takvim nekvalitetnim "sadrzajem", a ne ulagati maksimalno u edukativni program, krivi su najvise oni koji su osmislili "Reality" emisije, i krivi smo mi sto mnogima od takvih "pojava" pridajemo paznju kao nekada u areni borbama gladijatora, te nazalost jos danas prisutnim koridama i izivljavanjem nad neduznim zivotinjama,.....).

Moj glas je demonstrativno PROTIV toga, DOSTA VISE, STOP! Od kada sam procitala koliko ucesnici toga dobijaju silnog novca, konstantno mi se na pomisao na to povraca i nije mi dobro.......

Ako se vec nekim SULUDIM kvazi razlogom ne mogu ukinuti neka se pomenute emisije kodiraju, pa neka oni koji ih hoce gledati kupuju i placaju kartice za njihovo gledanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I ljudi moji, izbegavajte pored toga sve industrijske proizvode sa ubacenim fluoridom, vestackim zasladjivacima i pojacivacima ukusa, te budite protiv geoinzenjeringa, chemtrailsa i GMO, sve su to zla danasnjice, a ima ih nazalost jos, otvorite oci i informisite se, i RADITE (ako je potrebno i uz inat!!!) NA PORASTU NATALITETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!