Нови УСТАВ СРБИЈЕ

надалина

/ #6

2015-09-29 19:11

Зато што пратим ФБ Репортер на овој друштвеној мрежи...и закључујем да су све објаве од општег заједничког интереса за наш Србски народ. Било је ту, пре овог предлога, довољно отворених писама наше ЕЛИТЕ; која је упозоравала и упозорава нашу Државну управљачку власт и, па и Црквену - на опстанак нас - суверених Срба - на Уставом загарантованој сувереној територији Републике Србије; заједно са Аутономним покрајинама: Косовом и Метохијом и Војводином. Ми другу државу немамо и наша НАЦИЈА МОРА ДА СЕ САЧУВА НА ОВИМ ПРОСТОРИМА И ШИРЕ. СРБИ СУ ОДУВЕК БИЛИ СУВЕРЕН КОНСТИТУТИВАН НАРОД; КАКО У СФРЈ - ТАКО И НА БАЛКАНУ! Данас смо, ми Срби угрожени са свих аспеката ОПСТАНКА; због чега би, свако од нас требао да се забрине, и да да свој допринос за очување СРБА И СРБСТВА - својим учешћем у решавању Државних и Црквених проблема -непосредно и сагласно - својим потписом; без обзира да ли је члан неке странке или не; као што је самном случај, јер је, у принципу, цео наш живот политика, а сви видимо да ПОЛИТИЧАРИ не слушају глас народа, него гледају свој лични интерес; због чега вреди покушати...Наш труд који улажемо је исти и у покушавању и не покушавању, јер нам опасност прети у оба случаја...Сенека је у праву кад каже: "Није да се ми не усуђујемо зато што су неке ствари тешке, већ су оне тешке зато што се ми не усуђујемо". С Божјим благословом!!!