Da li ste za usvajanje ZAKONA PROTIV BANKARSKOG MONOPOLA?


Gost

/ #159

2015-10-07 12:37

Mi vise i nemamo domacih banaka tako da nas pljackaju strane koje je doveo dinkic. Mene takodje zanima uskljdjivanje visine duga za otkupstana koje mi je nametnulo moje preduzece a koje ide na 6 meseci po porastu troskova zivita a stan je iz fonda solidarnosti . Iako ga redocno otplacujem a vec 8 godina sam penzioner moj dug narata do nemogucnosti izmirenja pa bi bilo dobro i tu nesto uciniti jer stan sam dobila pred penzionisanje a doprinos za stambenu izgradnu sam uplacivala i mislim da na te uplate nisam dobila nikakvu kamatu a to su silne godine . Ovo je takodje vrlo ozbiljno pitanje i s; obzirom da su u mojoj zgradi izvodjac radova i neko iz grada zloupotrebili prostor koji mi stanari placamo i napravili stanove koje su i uselili ljudi njihovi koji nisu iz beograda ne plativsi ni dinar a mi legalni placamo kao grcka. Ovu zloupotrebu niko i ne spominje a mi smo osteceni i za stambeni prostor za lift a gospoda koja nije odavde nije nicim i nista platila i bez radnog staza ima cak i svoje garaze opet oduzeto tj umanjenjem garaznog prostora koji je izgradjen numesto sklonista . Radove je ivodio "Zlatiborac " koji ocigledno s' nekim ima podelu plena .