Легализација Марихуане у Србији.

Rale

/ #100

2015-10-14 17:38

otpisao sam jer sam dugogodisnji bolesnik koji boluje od epilepsije,takodje sam sebe predao alkoholu i postao alkoholicar jer jednostavno mi se je smucilo da svakog dana ujutru i uvece gledam punu saku lekova koje unosim u organizam elem naravno posto se borim protiv ove nimalo lake bolesti obreo sam se i potrazio pomoc u alkoholu sto je moja ne vidjena greska.Prijavio sam se svojevoljno i na svoj zahtev na lecenje od istog i naravno ne pijem vec punih mozda i vise od 2 god,zato zeelim da ucestvujem u svemu ovome i da pridodam svoj glas ovoj peticiji,takodje smatram da ljudi koji koriste marihuanu na ovaj ili onaj nacin nikome ne nanose zlo dok alkohol ubija sve oko sebe kao i kod zavisnika o jacim drogama,a finale ovog komentara bi bio da se svi koji boluju od neuroloskih i onkoloskih bolesti prepitaju dali bi radije primali morfin ili da uzimaju marihuanu koja ne steti organizmu pa cak i da su pred sam kraj zivota neka im barem bude ok i kako dolikuje jednom bolesnom coveku HVALA i nadam se da ce uskoro doci i taj dan kada ce se nekom otvoriti oci i reci hajde da spasemo ono sto se spasti moze mislim naravno pre svega na nas bolesne pa cak i na one koji na ovaj svet gledaju  crno da i njima malo ulijemo nadu za KAO bolje sutra mada isto mislimo da od toga nema nista,izvinite na mojoj opsirnosti nekada sam bio kratak i koncizan i vrlo jasan ovo je sada moj zivot i lekovi koji su od mene napravili osobu koja je zaboravila znacenje recenice BUDI KRATAK pridruzujem se svemu i u nadi da ce se usvojiti zakon o legalizaciji u medicinske svrhe.