SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Retardirani programi

/ #11672

2015-10-16 23:42

Muka mi je da svaki dan gledam kako klinci odu u kafic i gledaju u telefon i niko nista ne prica. Postacemo NEMA NACIJA

Zao mi je sto TA ista generacija gleda ovakve programe, crtaca vise nema, nema vise kulturnih emisija,...Ovo sto neko kaze ne moras da gledas imas daljinski je u VELIKOJ zabludi. Stalno se prica o ovim nebitnim likovima koji nemaju zavrsenu ni osnovnu skolu, i glume neku pamet... TV ne gledam 10 god, ne palim ga jer NEMA BUKVALNO NISTA da prikaze NORMALNO.

Bojim se da ce uskoro biti samo 3 struke u Srbiji: starleta, robijas i pevac. Dragi roditelji, da li hocete da sutra vasa deca rezonuju kao Ekrem Jevric ili da zive od pesme grdno se varate, danas svako peva, ali ZANAT NEMA POJMA. TO NIJE ZIVOT to je virtualna masta da ga stavite u zvezdice, probudite se NEMA LEBA BEZ MOTIKE. Sto bi moj cale rekao salji ludog u vojsku, sedi i placi.

Pink, Happy TV i B92 podhitno UKINUTI, a ne stalno opominjati, od toga nema nista, samo jovo nanovo.

REM (RRA) NISTA NE VALJATE treba i VAS ukinuti, SRAM VAS BILO sta dozvoljavate ili VAS neko dobro placa da nas trujete ovim klozetskim emisijama koje se takmice koja ce vise da prikaze g...