POTPISI STUDENATA PO STAROM PROGRAMU KOJIMA JE POTREBNO PRODUŽENJE STUDIRANJA


Gost

/ #194

2015-12-16 08:35

Svaka cast Bobane!!!! Konacno je neko uradio pravu stvar,konacno nesto konkretno!

Moramo od sada delovati u ovom pravcu,probijati se u medije,jer tako ce najvise ljudi saznati za peticiju.Ipak nas ima dvadeset hiljada! Ne smemo dozvoliti da nam ne produze rok! Boricemo se svim sredstvima za produzetak!!
Jer imamo pravo na to! Ne mogu nas izjednacavati sa bolonjcima,kojima je rok predocen na pocetku studiranja!

To nema logike,jednostavno drugo smo mi,a drugo oni!!! Mi smo upisali pod drugim uslovima,nikakvog roka nije bilo i nismo isto.Nase pozicije od starta nisu bile iste! I ova prica da to nije fer prema njima,to nece proci!
Necemo dozvoliti da ova prica prodje.Postoje i drugi nacini,boricemo se SVIM SREDSTVIMA!

20000 studenata je impozantan broj!Necemo dopustiti da krse nasa prava!

I dosta vise poredjenja sa Bolonjom! Dosta izjava da produzetak nama ne bi bio fer prema njima! Mi nemamo nikakve veze za njima.Oni su upisali fakultete,znajuci tacno koliko mogu da studiraju.Mi nismo! Tako da ta prica nece proci! Ne smete ovako da krsite nasa prava,necemo to dozvoliti.