Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

/ #1600

2016-01-03 00:15

zato sto sam prije svega čovjek,imam dusu i srce,volim životinjeista situacia je i u Sarajevu ista,psi su svugdje oko nas,gledam ih gladni,zedni,smrznuti,svakim danom ih je sve vise,ljudi ih jednostaavno ostavljaju,imala sam macku koju sam uzela od 830 gr.i od nje naprravila macka,2.septembra mi je Miki pobjegao,nije stigao ni na granu da se popne bio jje rastrgan od pasa lutalica,jedno vrijeme sam bila bijesna i imala sam zelju da ih sve uhvate i odnesu u azil,ali sam vremenom shvatila da su to samo zivvotinje i njihov nagon,udomila sam jedinu macku koja je u mom kvartu opstala od pasa lutalica i hvala bogu jos je tu,ali ne odobravam da iko moze na tako brutalan nacin uraditi to jadnoj zivotini,ima pravo na zivot,bole me njihove suze i topli blagi pogled kad ih pomilujesi na kraju svi imamo pravo na život.I sve te ne ljude pod hitno kaznite a za sve pse obezbjediti azil,ovde u Sarajevu je haos,straasno,gde ko nema s psom dovlace ih kombijima u Sarajevo,nazalost ni kod nas drava ne misli na životinje,nocas su mi napali kolegicu koja e svog psa imala na uzici,izuedali su je po ruci i nozi,sreca sve se zavrsilo relativno dobro i sto e intresantno ona je edna od ludi koja e u sarajevsko grupi av-mjau i upravo se bori da se psi smeste na sigurno mjesto.Pod hitno pronaci i kazniti takve ljude koi na taj nacin svoje psihicke probleme rijesavaju,to je bolesna psiha i nista više-