Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

/ #1715

2016-01-03 10:37

Mislim da će ovu peticiju potpisati svako ko je na strani nevinih životinja koje su u danima praznika ( i ne samo tada ) izložene najstrašnijem mučenju, iživljavanju obesnih, patoloških i duhovno opustošenih osoba koje umesto da pomognu preplašenim psima odbeglim od kuće zbog petardi, raketa, vatrometa i ostalih vidova "zabave" neiživljenih i devijantnih jedinki, svoju "zabavu" pronalaze u zverskom mučenju bespomoćnih životinja. Čime je taj nedužni pas "zaslužio" ovakav kraj?! Time što im je prišao sa poverenjem, veselo mašući repom, radujući se da ga je neko i pogledao usamljenog i prepuštenog samom sebi?! Time što je dopustio da ga vežu kako bi sproveli u delo svoje najgnusnije ideje?! Taj nedužni pas je vredniji od svakog takvog "patološkog sklopa" koji je mogao uraditi tako nešto, čak i zamisliti u svojoj glavi da uradi tako nešto jezivo. Potpisala sam peticiju jer želim da se pronađu i najstrože kazne oni kojima je ovakav vid "zabave" uživanje. To su besne i krvoločne zveri koje treba smestiti iza rešetaka i pod terapiju jer normalan ljudski um ne može tako nešto uraditi, ni zamisliti. Kada vidim na šta je "čovek" spreman, bude me stid što se i te zveri uvrštavaju u ljudski rod. A od petardi i pirotehnike ne stradaju samo nedužne životinje. I mi smo osuđeni da mesecima pre i mesecima posle praznika, trpimo alkoholisane i drogirane vandale koji po ulicama nekontrolisano divljaju, iživljavaju se nad svima nama jer policiju baš briga. Čak i deca nas urnišu svakodnevno petardama na igralištima, na ulicama, na trgovima, deca bez roditeljskog nadzora koja bezobzirno pale petardu za petardom, ne mareći da nekome to škodi zdravlju, ne mareći za prolaznike, ne mareći da neko može biti povređen. A šta kažu na sve to nadležni organi?! " Pa Bože moj, slavi se...". Jadni su oni koji umeju da slave samo uz pomoć pirotehnike. A nedužni pas koji je izgubio život na neviđeno svirep način, neka bude svima podsetnik na to, kakve obesne zveri žive među nama. PRONAĆI IH I NAJSTROŽE KAZNITI!