Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

/ #2522

2016-01-06 08:30

Peticiju sam potpisla jer sam već bezbroj puta pisala i Kuriru i Blicu komentare koji većinom nisu objavljeni,a odnosili su se na protest i poziv građanima Srbije da konačno ustanu protiv mučkih genocida nad životinjama koji se dešavaju u Srbiji.

Krajnje je vreme da se vrh vlasti OZBILjNO pozabavi ovom temom i uvede izuzetno teške kazne, a ne da se uvek samo piše i navodno, nikada nije poznat počinilac. Pa nismo ludi da poverujemo kako se ne zna i kako ne može da se nađe zlotvor koji ovakve gnusne stvari radi i ostaje nekažnje ali likuje kada pročita da se o tome piše i sebe smatra herojem. Užas!

Ja se najiskrenije nadam da će ova peticija imati odziva i spremna sam da je potpišem iznova !

Molim vas da se udružimo i da sprečimo ova strahovita ubistva nedužnih bića! Imajte ljudi duše i shvatite da i životinje osećaju ali ne mogu da govore i svojim pogledima i jaucima jedino mogu da mole za pmoć. Zar je moguće da je nekom uživanje da muči bespomoćno biće??? Ovakve slike bi trebalo ojaiti na svim medijima, koliko god bile strašne, da se u ljudima probudi svest i da shvate da je ovo najstrašniji zločin koji se počinjava NEKAŽNJENO!!!!

SPREČIMO GENOCID NAD ŽIVOTINJAMA!!!