SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #11868

2016-02-15 16:08

Ajde pisite peticiju protiv RRA (REM) da se smene celni ljudi i zamene novim i da se najzad postuje zakon pustanja reality tek od 23 h. Ako ne smeju da ih ukinu, barem da ispostuju to sto su rekli i najavili. PINK I HAPPY sa svojim kic i sundom, propalim pevaljkama, kurvama (starletama), ludacima za L. Lazarevic i bivsim zatvorenicima pocinje da odise svojim "smradom" da ti pripadne muka sto ovakvi zaradjuju silan novac bacen na klubove, jahte, seks, drogu i pice. 

Ovo vise nije Beograd u kome sam rodjena, sve dobro je pobeglo u svet, a ostali su ovi propaliteti koji nam diktiraju sta su prave vrednosti, a osnovnu ubite me ako su zavrsili i jednu knjigu procitali.

SRAMOTA I TO VELIKA, SRAM VAS BILO VASIH FARMI, PAROVA...DABOGDA NIKAD VISE NE DOBILI DINAR OD OVOG JADNOG NAPACENOG NARODA.

Ljudi sta to radite, jeste normalni da gledate ove retardirane ispusene likove kojima je jedini uslov da svoju intimu i sramotu prikazuju na TV, jel BOZE MOJ to trazi ZAPAD jer je to ok.

Ovo se svrstava u zabavno humoristicki program, DUPLO FUJ ZA VAS, bolje u tom terminu pustite crtace ili decje emisije jer nam unististe decu totalno.