SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#11851

2016-01-20 19:38

GODINAMA  SE  ZALITE  I  BUNITE  OKO  PINKOVIH  EMISIJA  ZNATE  GDE  SE  NALAZI  SEDISTE  PINK  I  NJIHOVA  STUDIJO  LOKACIJE  U  SIMANOVCIMA


Gost

#11852

2016-01-21 20:17

ZAPALITE  NOCU  SVE  STUDIJE  PINK  NA  SIMANOVCIMA  DO  TEMELJA


Gost

#11853

2016-01-22 10:18

Opet FARMA, opet „majmuni“ na TV


Gost

#11854

2016-01-22 21:05

SMRT  CRNOGORCIMA  U  BEOGRADU  I  SRBIJI

MAJKU  VAM  JEBEM  KAD  TAD  BICETE  PROTERANI 


Anonymous

#11855

2016-01-23 21:05

Jos pitate zasto, zato sto propagiraju losu komunikaciju , razne lukavstva, razne igre zasnovane na lazima, dovede ljude do krajnjih granica izdrzljivosti i emocija! Zbog javnog seksa (najintimnija stvar svih nas ) i jos milion razloga !!!

Gost

#11856

2016-01-25 22:18

SVI  U  SENTI  MADJARI  OSNOVALI  NEONACIONALISTICKU  PARTIJU  PONESITE  METALNE  SIPKE, BEJZBOL  PALICE, PISTOLJ, CEKICE    ZA  SVO  ORUZJE  NARUCITE  NA  DARK  NET

 

DELIJE  GROBARI  RADOVI  NAVIJACI

 

ZA  KRST  PRAVOSLAVNI    CASNI  I  SLOBODU  ZLATNU !!!!!!!!!!!!!!!!


Gost

#11857

2016-01-26 20:13

u takozvanim rialitim je najveci olos srbije,pederi,kurve.koji hoce na sirotinji da zarade,a to treba da gledaju nasa deca neznam kako da se izjanim kao sodomu i gomoru

Gost

#11858

2016-01-29 22:27

UGASITE SMESTA HAPPY TV ZAJEDNO SA MARICEM, sad su ucesnici krenuli da koriste NOZEVE I NASRCU JEDNI NA DRUGE.

ILI je ova TV smisljena da bude psihijatrijska ustanova ili sta.... ovo je zaista BOLESNO DO KRAJA. Imate li malo MOZGA da pustate ova g...na. A sto se tice PINK TV NO COMMENT. NE ne zelim da budem sisata barbika koja zadovoljava oralno muskarce, ne zelim razgovor o seksu, ne zelim primitivizam na kub, ne zelim idiote sa intelegencijom 0 i definitivno ne yelim da budem PINK ZVEZDA seljacke muzike.. ZELIM DA YIVIM NORMALNO I GLEDAM NORMALNO jer to mozete da ucinite ovom peticijom? 


Gost

#11859

2016-01-30 12:56

Zbog uništavanja osnovnih ljudskih vrednosti i morala.

Gost

#11860

2016-01-30 16:04

SMRT  SVIM  CRNOGORCIMA  U  SRBIJI  PLATICETE  ZA  SVE  IZDAJE KOJE  STE  UCINILI  NAD  SRBIMA  OD  SAMOSTALNOSTI  CRNE  GORE    DO  PRIZNANJA  KOSOVA  DO  GLASANJA  KOSAVA  U  UNESKO  DO  MALTRETIRANJA  SRBA  U  CRNOJ  GORI  KADA  LETUJU  DO  OTIMANJA  IMOVINE  SRPSKE  PRAVOSLAVNE  CRKVE

 

NESTACE  IZ  SRBIJE    NECE  VAM  POMOCI  NI  BRISEL  NI  VASINGTON  NI  ZAGREB  NI  TIRANA

 

SMRT  CRNOJ  GORI

ZA  KRST  PRAVOSLAVNI  CASNI  I  SLOBODU  ZLATNU  !!!!!!!!!!!!!!


Gost

#11861

2016-02-01 18:58

MITROVICU  ZAKLACU  TE  MAMU  TI  JEBEM !!!


Gost

#11862

2016-02-02 13:22

Mitrovicu i Maricu da snimimo ove Reality i pustamo im 24 casa dnevno da gledaju. Pink je istorija, a Happy TV jos vise, tako da slobodno mozete da ukinete oba programa, nicemu ne sluze samo prostakluk vlada u njima, a mozete slobodno i nacionalnu frekvenciju prvo Happy, pa zatim Pinku da oduzmete jer nista nisu prikazali novo a da nije kic i sund u poslednjih 15 god. E da cula sam da ponovo pocinje BK televizija, nadam se da nece prikazivati ove vulgarnosti i da ce biti normalna.


Gost

#11864

2016-02-04 12:37

sramota !!!!
Nina

#11865 ...

2016-02-07 21:26

Koliko ova peticija ima potpisa, a ništa se ne dešava. Bojim se da neće. 


Gost

#11866

2016-02-10 21:38

Jer mislim da u tim rialitima nema nista poučno,i nista pametno,po mom misljenju treba da se ukinu rijaliti zbog dece jer ima previše grubih reci a i scena koje nisu prilagodjene za televiziju!

Gost

#11867 oh ne opet

2016-02-11 19:19

Pocinje nova farma na dan drzavnosti, sve moj do mojega, iste istrosene face, ako imate malo mozga bojkotujte ove sramne emisije, a narocito Maricev smrdljiv reality. Mislim, jel ste vec navuceni ili niste? Pomozite da ovo g... pustimo vodu i u kanalizaciju, da vise se ne vraca na male ekrane. Mozete to ili ste mlakonje i ljubitelji zapadnih vrednosti?

Gost

#11868

2016-02-15 16:08

Ajde pisite peticiju protiv RRA (REM) da se smene celni ljudi i zamene novim i da se najzad postuje zakon pustanja reality tek od 23 h. Ako ne smeju da ih ukinu, barem da ispostuju to sto su rekli i najavili. PINK I HAPPY sa svojim kic i sundom, propalim pevaljkama, kurvama (starletama), ludacima za L. Lazarevic i bivsim zatvorenicima pocinje da odise svojim "smradom" da ti pripadne muka sto ovakvi zaradjuju silan novac bacen na klubove, jahte, seks, drogu i pice. 

Ovo vise nije Beograd u kome sam rodjena, sve dobro je pobeglo u svet, a ostali su ovi propaliteti koji nam diktiraju sta su prave vrednosti, a osnovnu ubite me ako su zavrsili i jednu knjigu procitali.

SRAMOTA I TO VELIKA, SRAM VAS BILO VASIH FARMI, PAROVA...DABOGDA NIKAD VISE NE DOBILI DINAR OD OVOG JADNOG NAPACENOG NARODA.

Ljudi sta to radite, jeste normalni da gledate ove retardirane ispusene likove kojima je jedini uslov da svoju intimu i sramotu prikazuju na TV, jel BOZE MOJ to trazi ZAPAD jer je to ok.

Ovo se svrstava u zabavno humoristicki program, DUPLO FUJ ZA VAS, bolje u tom terminu pustite crtace ili decje emisije jer nam unististe decu totalno.

 


Gost

#11869

2016-02-15 21:07

kako da vaspitavamo decu kad televizija happy drugačije pokazuje.širi nemora li blaćenje srbije pogotovo propagira nasilje

Gost

#11870

2016-02-19 23:20

SVAKO NORMALAN NE BI GLEDAO FARMU!U ŠTA ĆE NAM DECA IZRASTI!?UBIJANJE ZDRAVOG RAZUMA!!!

Gost

#11871

2016-02-19 23:25

Sramota!!!Blud, nasilje...Ljudi uništiće nam decu ovakve emisije!!!

Gost

#11872

2016-02-21 11:21

Smesta da trazimo promenu ljudi u RRA (REM) jer ovi sad nemaju pojma sta se radi na tv.

Prvo pljujete ove emisije, cak je i sam Mitrovic rekao da je lose, pa ih onda pustate iz sve snage, da slucajno ne propustimo sta je neko tamo rekao, sta je uradio, imao seks, pokazao svoje pravo lice, svoju nekulturu i neobrazovanost.

Ja bih najvise volela da se to prikazuje u Hrvatskoj i BiH ionako su nama odavno "isprani" mozgovi. Velika Sramota za Mitrovica i onog Marica kojima su ovo uzor za prikazivanje u jutarnjem, popodnevnom i vecernjim satima. Jeste li VI svesni da za Vas us..ni novac trujete naciju koja sve guta i posle prepricava napolju sta se desava. Muka mi je vise od vaseg zabavno humoristicnog programa za siroke mase jer se nijednom nisam nasmejala, a kamolo pogledala tu grozotu koja se prepricava u svim medijima, ne smem ni novine da pogledam jer su ogromni naslovi kao da je to sad nama najbitnije u zivotu. Ja bih volela da NAJZAD ovaj narod kome je ovo zanimljivo otvori oci stvarnom zivotu i okrene se sebi jer nam idu godine, a ovi zaradjuju na vama velike sume novca, a vi ne dobijate nista, dobijate samo tapsanje po ledjima kako je to super. Bolje navijajte za nekog naseg sportistu, a pustite ove "istrosene" kojima je jedina mogucnost da nesto zarade da udju u reality i da se blamiraju.

SRAM VAS BILO Mitrovicu i Maricu, bolje taj novac dajte u domove zdravlja i onu jadnu bolesnu decu, a ne ovim budalama i propalitetima koji ne znaju sta znaci rad, samo zurka i zabava.

I JOS JEDNOM SRAM VAS BILO BRE.

M.M.

#11873

2016-02-22 23:52

Oce li prestati da se prikaziva ovo ili mi ovde dzaba potpisivamo


Gost

#11874

2016-02-23 20:20

Zar je moguce da nema nikog da ukine ovo reality djubre, mislim stvarno dokle da nas truju sa ovim nevaspitanim, propalim, neobrazovanim ljudima koji ne znaju ni motiku da drze, a bitno je da su veoma popularni, za koga? 

Vidim vec nasu omladinu koja se polako amerikanizuje, a mi sedimo i gledamo kao magarci sta nam rade ova dva debila na Happy i Pink tv.

Dost vise propagiranja kurvi koje nam sole pamet i propalih baba pevacica, bivsih zatvorenika....


Anonymous

#11875

2016-02-25 16:16

Ukinie te gluposti vec jednom!!!!!!!!!