SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

/ #11872

2016-02-21 11:21

Smesta da trazimo promenu ljudi u RRA (REM) jer ovi sad nemaju pojma sta se radi na tv.

Prvo pljujete ove emisije, cak je i sam Mitrovic rekao da je lose, pa ih onda pustate iz sve snage, da slucajno ne propustimo sta je neko tamo rekao, sta je uradio, imao seks, pokazao svoje pravo lice, svoju nekulturu i neobrazovanost.

Ja bih najvise volela da se to prikazuje u Hrvatskoj i BiH ionako su nama odavno "isprani" mozgovi. Velika Sramota za Mitrovica i onog Marica kojima su ovo uzor za prikazivanje u jutarnjem, popodnevnom i vecernjim satima. Jeste li VI svesni da za Vas us..ni novac trujete naciju koja sve guta i posle prepricava napolju sta se desava. Muka mi je vise od vaseg zabavno humoristicnog programa za siroke mase jer se nijednom nisam nasmejala, a kamolo pogledala tu grozotu koja se prepricava u svim medijima, ne smem ni novine da pogledam jer su ogromni naslovi kao da je to sad nama najbitnije u zivotu. Ja bih volela da NAJZAD ovaj narod kome je ovo zanimljivo otvori oci stvarnom zivotu i okrene se sebi jer nam idu godine, a ovi zaradjuju na vama velike sume novca, a vi ne dobijate nista, dobijate samo tapsanje po ledjima kako je to super. Bolje navijajte za nekog naseg sportistu, a pustite ove "istrosene" kojima je jedina mogucnost da nesto zarade da udju u reality i da se blamiraju.

SRAM VAS BILO Mitrovicu i Maricu, bolje taj novac dajte u domove zdravlja i onu jadnu bolesnu decu, a ne ovim budalama i propalitetima koji ne znaju sta znaci rad, samo zurka i zabava.

I JOS JEDNOM SRAM VAS BILO BRE.