Ponavljanje prijemnog ispita iz matematike !


Gost

/ #1644

2016-06-19 20:04

Odkud znate da je prethodnim generacijama bio laksi prijmni iz matematike??II njima je bio tezak..Pa??Da li su oni ponavljali prijemni??Nisu..Sta onda??Razmislite malo..Nemam nista protiv onih koji nisu zadovoljni svojim osvojenim bodovima..Ali razmislite malo..Ministarstvo nema obavezu da ponovi prijemni..Ovaj prijemni su "sklapali" ljudi koji su navodno zavrsili skolu za to..Zadaci su verovatno iz "vaznijih" oblasti..Ja sam uradio 16 zadataka i dobio 8 od 10 bodova..Ne hvalim se..Ali jednostavno mi se posrecilo da su bile oblasti koje su mi bile "lakse" iz matematike..Ja se nisam ni malo spremao za prijemni..Znam da ce mnogi sada da kazu da sam strebao..Ali nisam..Jednostavno mi se posrecilo..Usresredio sam se na zadatak i dobio 8 bodova..Lepo je to sto vi hocete da se ponovi zato sto smatrate da nije imalo vremena dovoljno za izradu zadataka..Tacno..Ali neki kazu da sam inteligentan..Ne hvalim se..II ne znam da li je to tacno..Ali brzo razmisljanje,koncentracija ii moguce je "sve" uraditi..Samo jos jednom da kazem..Razmislite malo kako je bilo prethodnim generacijama..