Majci troje dece plata iz budzeta

Samo napred

/ #1310 Re: Zasto?

2016-07-01 18:12

#6: Majka dvoje dece - Zasto? 

 Postovana gospodjo,

I ja sam majka dvoje dece i kako znam da je tesko odgajati dvoje dece (ne mislim finansijski). Smatram da su majke koje imaju troje i vise dece veoma hrabre i pozrtvovane jer troje dece treba vaspitati, brinuti o njima, plakati za svaki njihov problem ili ne daj boze kada se razbole. Ukoliko ste PRAVA majka, znate da je tesko brinuti o dvoje dece a tek o vise. I opet kazem, ne mislim na finansije. Novac dodje i ode, a deca rastu i sutradan od njih vise, bar ce Vam jedno doneti casu vode. Deca su nada i buducnost nasa i zasto da ne radjamo vise. Drzava je priustila sebi da nam naplacuje i vazduh koji disemo i zasto onda majke HEROJI ne bi trazile pomoc. Da ste vernik i da verujete u Boga, ne biste davali ovako ogranicen komentar. Ali i sama sam imala prilike da upoznam majke koje su decu rodile da bi svet video ili da bi zadrzale muza, a malo je onih koje su se usudile na vise dece. Podrzavam apsolutno. Samo napred. A gospodja, ne verujem da uopste ima dece, jer da ima - razumela bi. Ovako NEMA, ili ih je samo rodila pa ih cuvaju dede i babe, pa ne zna kako je tesko imati dvoje dece i da treba podrzati HRABRE majke troje i vise dece. Zato gospodjo izbrisite ovo MAJKA.