``ZAUSTAVIMO SVIREPE ZLOCINE NAD DECOM I ZENAMA``SMRTNOM KAZNOM I KASTRIRANJEM !!!

bildzana
Gost

/ #12

2016-07-12 21:29

kao gradjanin Srbije osecam se izdanom i porazenom i potpuno nemocnom dok gledam ovo posrtanje naseg naroda ... kao roditelj potpuno demoralisana ... kao covek duboko potresena svim tragedijama koje se desavaju svakome od nas. Ne vidim nikakvu svetlu tacku na kraju tunela vec samo dubok bezdan bez dna... Rodili smo decu sa toliko muke i odricanja ih vaspitavamo i ulazemo u njih svu ljubav i paznju i brigu koju zasluzuju ...a onda oni slucajno sretnu djavola ... i niko ih ne moze zastititi i sacuvati njihova nevina srca i duse. Ni jedno dete na ovom svetu ne zasluzuje takvu muku i teror i izivljavanje od bilo koga i zbog bilo cega. Shvatila sam da svojoj deci ne mogu ponuditi nista, nikakvu sigurnost i bezbriznost i veru u ljude i zivot i kao roditelj sam porazena, a ako ne mogu pomoci svojima kako cu tek moci pomoci drugima. Zao mi je sto sam razocarala svu decu jer nisam umela da predupredim i sprecim zlo pre nego sto se desilo.