ONE DIRECTION COME TO SERBIA


Gost

/ #89

2016-07-29 22:03

Potpisujem peticiju zato sto sam zaista preveliki fan boybenda 1D, tj. Directioner!! Mnogo ih volim i san mi je da ih ugledam jedanput na bini posto su momci prelepii i imaju andjeoske glasove.. Mozda nekima sve to zvuci detinjasto, ali su oni moji idoli, borci i naucili su me da prihvatim sebe onakvu kakva sam i da nikada ne odustajem kao i da uvek verujem u snove, pa tako verujem da ce se ova peticija obistiniti i da ce doci u nasu malu Srbiju!! Iako je Z otisao iz beda, L snima solo, H film, L ima sina a N se posvetio golfu ja verujem da ce se oni posle ove pauze vratiti jos jaci!! A Z iako nema neke sanse da se vrati u najlepsi i najbolji benda na svetu, nastaviti sa svojom solo karijerom i bude srecan jer je to najbitnije!! JAKO verujem da ce doci jer cilj u koji ne verujemo samo je pusta zelja!! Mnogoo mi znace i volim ih toliko da to ne mogu ni opisati!! Zato molim vass dovedite 1D u Srbiju ako i uopste procitate moje pisamce koje je uistinu predugacko hah.. Nadamo se najboljemm a do tada smo mi Directioneri uz momke i ofc uz Zayna!! ♥♥♥♥