KK Partizan - KK Fuenlabrada


Gost

/ #201

2011-11-19 21:46

Kao navijač Partizana koji se dobro seća tog vremena i gostoprimstva Fuenlabrade imam potrebu da iznesem svoj stav i predlog po pitanju ove akcije za peticijom.Naime prijateljske utakmice između ova dva kluba nebi donele ništa novo po pitanju navijanja za jedan ili drugi klub u međusobnom odmeravanju snaga ali da napravimo turnir gde bi učestvovali još dva kluba iz okruženja e tada bi klubu Fuenlabrada mogli da prenesemo malo ove magije kad navijamo za naš Partizan!Naravno svake druge godine naizmenično da budemo gosti ili domaćini na tom turniru koji bi kod nas u Beogradu mogao da se igra evo još jednog dobrog predloga u obnovljenom otvorenom stadionu TAŠMAJDANA i to u letnjem predsezonskom pripremnom periodu.Znači,konkretan predlog u sezoni 2013/2014 druga nedelja septembra ako bog da lepog vremena u večernjem terminu od 17h. Fuenlabrada-PAOK a od 20h. Partizan-CSKA Moskva!Šta da vam kažem reflektori,vatromet,muzika,prijateljski navijači svih klubova ma takva fešta garantovano ulazi u turističku ponudu Beograda,TAŠMAJDAN-PARTIZAN 2013 presednik organizaconog odbora Dušan-Dule Vujošević a mene "ako se sete,sete za dan bezbednosti ako ne! Pa to je bila moja dužnost...".Na kraju mala šala na sopstveni račun,hvala i puno pozdrava za sve starije i malo ozbiljnije grobare.