Majci troje dece plata iz budzeta


Gost

/ #1685 Re: Re: Zasto?

2016-10-14 22:09

#141: Sonja - Re: Zasto? 

 Mi imamo cetvoro dece i da niko ne moze da veruje da nismo Romi. Od grada nista nismo dobili za cetvrto dete jer kako nam rekose grad daje samo do treceg, znate cetvoro dece imaju samo Romi. Nismo mi njih stvarali zbog novca vec zato sto volimo nasu decu i zato sto smo ih zeleli. Ja sam ponosna na njih i kada nas vide zajedno meni je puno srce. Iako mi svi kazu da nisam normalna sto sam ih cetvoro rodila ja mislim da nisu normalne te sto rode jedno. Imala sam cetiri carska reza, rizikovala svoj zivot ali da mogu sve bih isto uradila. Oni su moj zivot i sav moj svet. Mi nemamo cak ni pravo na deciji boze moj prosek nam je 12.000 po clanu. Silni novci. Sramota. Cak sam ostala i bez posla prosle godine u skoli kada su bile reforme u skolstvu. Koga briga. Bitno je da Srbi izumiru. A guzonje i lopovi da imaju hiljadu, dve evra platu. Normalno da takvima ni ne treba pomoc drzave. Zbog takvih sto se nakradose mi ne mozemo da stignemo na red. Jedino sto imam od drzave je besplatan vrtic i besplatna uzina za trece i cetvrto dete. Pa i to znaci. Daj sta das.