Majci troje dece plata iz budzeta

Ооо

/ #1782 Re: Re: Zasto?

2016-10-26 17:38

#315: - Re: Zasto? 

 Срам Вас билоКако Вас није срамота да упоређујете бедну Србију и Швајцарску са високим стандардо....Нико нас није приморао да рађамо децу,рађамо је Нама а не држави ,рађамо из љубави и сваки родитељ је способан да издржава своју децу.Ало бре какву то мржњу ширите страшно!?Знате ли колико жена добије отказ када чују да су трудне?Знате ли колико колики је дечији додатак у Србији?Знате ли колике су плате у Србији ?Очито да нисте упућени.Свака друга жена добије отказ када послодавцу саопшти да је у другом стању. Дечији додатак по детету је 2300...Плата од 21000 до 30000 динара и то онај  ко је има од 30000 дин је пресрећан.И како вас није срамота да упоређујете Србију и Швајцарску страшно.Ви у Швајцарску можете да живите од социјале и да издржавате породицу ,а ми овде од плате не можемо...Зашто уопште објашњавам и ово пишем ако је толико добро овде зашто сте побегли преко,што нисте остали овде!?Имам двоје деце и на путу је треће Богу хвала па нам ништа не фали,деца не оскудевају ни учему имају све за нормалан живот...Али свака помоћ добро дође.Ви од ваше плате можете да одвојите и платите дадиљу ми овде од наше не можемо.Овде и баке које су у пензији не могу да живе од ње морају и даље да иду да раде на црно да би могле да преживе...а ваша има Швајцарску пензију па може да чува,а да и нема ви од ваше плате можете и њу да издржавате.И срам Вас било и тако и остале који ову петицију коментаришете негативно.Ако не желите да потпишете и ако не подржавате зашто се уопште јављате и коментаришете!?