Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

gost

/ #5 Re:

2011-12-02 09:26

#4: -

Vrlo interensantno cega ce se sve setiti ovi naucnici da dodju do para, cinimi se da je ovo opipavanje pulsa jer po meni sledi sledece a to je da oporezuju sve vlasnike pasa  posto ce neki naucnik proceniti da je drzanje pasa luksuz - njihov interes nase pare,trazili smo i sada gledamo  tz. demokratiju na delu.

Licemerno i podlo ako je opasna rasa onda dati podatke i statistiku koliko kad i gde je bilo napada pasa opasnih rasa i ako je to u mnogo velikom obimu zabraniti cuvanje i gajenje oredjene rase,mislim da smo kolateralna steta ministarke koju je ispred skupstine napao pas lutalica i nekoj podguznoj muvi u vlasti se u glavi javila idea kako bi se dodvorio glavesinama o oporezivanju opasnih rasa i punjenje budjeta a u gradu je sve vise pasa lutalica koji se slobodno krecu i idu gradom juce sam na autobuskoj stanici u Beogradu video copor pasa litalica bilo ih deset kako se krecu medj ljudima -katastrofa o tome trebaju voditi racuna ali oni nemaju vlasnike i nemogu ih oporezivati i tu je prici kraj.

Zamolio bi nekog dali poseduje bilo kakve podatke i dali se i gde mogu naci o napadima ako ih je uopste bilo bullterriera bas me zanima ta statistika a moze i ostalih rasa bilo bi vrlo interesantno videti te podatke