Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

/ #168

2011-12-03 13:55

Dugo godina sam sa Americkim Stafordskim Terijerima. Moja odgajivacnica ima visok rejting, pedigre mojih pasa je veoma jak, moji psi odrastaju sa mojom decom i unucima. Kako mogu biti opasni i agresivni ako su slobodni u mom domu, a izlagani na mnogim izlozbama u Evropi i u Srbiji. Bojim se da su mnogo opasniji i agresivniji upravo ljudi koji su smislili ovakvu pljacku i otimacinu. Ja kao odgajivac imam pse koji su odlicno dresirani, vaspitani i veoma lepi, na izlozbama se ne moze izlagati agresivan pas, to nam je svima dobro poznato pa mislim da je ovo izmisljotina bolesnih umova. I na kraju, sta je humano u glavama tih otimaca, jer su se mnogi ljudi jako uplasili za svoje ljubimce, pogotovo sto je cela zemlja u teskoj finansijskoj situaciji, sto se mnogi zrtvuju i uskracuju sebi mnogo toga da bi svom ljubimcu pruzili pristojan zivot, tamo neki bolesni umovi smisljaju kako da opljackaju narod i po ovoj stavki, a to je zapravo put da uniste ove prelepe pse, i ne samo AST-e vec i druge rase na teritoriji Srbije. Pre treba ocistiti Srbiju od megalomana, korumpiranih likova i bolesnih umova, onda bismo bili mnogo srecniji i uspesniji.