ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ ЦРНОГОРЦИМА ДА БУДУ НА РУКОВОДЕЋИМ МЕСТИМА У СРБИЈИ!


Gost

/ #173 Re: Re: Ja sam crnogorac u Srbiji pa već 23 godine nemogu da nađem mesto ni da čistim ulice

2019-07-23 09:48

 

Plan " Amerike "je da u Srbiji napravi  državu koja će se zvati "Šumadija" kada se to desi iz Evrope će proterati sve Migrante pogodite gde će ih staviti pa naravno u Šumadiji i tu će sa najverovatnije ovi što pišu Peticije proterajte Crnogorce iz Srbije ,(valjda one iste Crnogorske Srbe koji su im stvorili Srbiju )dočekati migrante raširenih ruku izljubiće se  rečima pa gde ste više rodjaci naši ,normalno ja nisam protiv da se pomogne migrantima ima tu stvarnih tragičnih sudbina kojima treba zaista pomoći  ali ljudi  moraju naučiti i razlikovati stvarnog Migranta od  onog koji to stvarno nije.Ja sam dakle  protiv da Srbija bude rasadnik ,terorista, silovatelja,lopova  i ubica makar oni i moje nacije bili Crnogorci( mi znamo da neki Crnogorci Komunisti jesu bili nasilni  ali ne svi,ali ne zaboravimo da su Komunisti u svojoj Internacionali su se dogovorili  medju sobom da oni time što postaju Komunisti više ne pripadaju nijednoj naciji kako to da su to sad pa neki Crnogorci  a zaborvalja se da se stavi da su to Komunisti ,ali u Srbiji su direktori mahom bili Srbi Šumadinci a oni se žale na nasilje  od direktora znači "Nasilnik" je starosedeoc ako poštujemo stvarne činjenice plus ako je i Crnogorac onda je komunista  što znači nije ni Srbin  ni Crnogorac jer taj više ni nezna šta je? A kad ne znaš šta si ?!onda te ne drži ni tradicija ni folklor ali nažalost daleko od svega ni kultura a kad nisi kulturan onda možeš lako da budeš nasilan  )nego sam protiv onih koji stalno uskraćuju pravo svojemu bližnjemu da bi zaradio svoj imetak na protiv normalan način  protiv prirodan i protiv društven način bilo da je Srbin ,Crnogorac, Hrvat, ili Rom pa i Migrant znači one koji uskračuje pravo svom bližnjemu jer to pravo nema niko da radi Ali u mom slučaju neki su se poigrali sa tim pravom  -naime meni su   komšije  pisali peticiju da ne dobijemo telefon ,iako su znali da su mi u kući sve invalidi i da nam treba telefon zbog hitne pomoći - pa onda  peticiju da ne dobijemo kanalizaciju iako svi oni u komšiliku imaju kanalizaciju osim nas - pa onda kamenovali kuću iako smo se trudili iz petnih žila da sa njima živimo u miru -pa onda kvarili ocene u skoili , nameštali neke manijake da  decu napadaju u školi Milicija i SUP imaju podate o tome  iako sam po rečima razrednih stzarešina bio najmirnije dete u školi  (sećam se da nisu hteli niko od Srba šumadinaca ni fudbal da igraju sa mnom već ti se odalji ,  to je išlo dotle da su primali i cigane da igraju fudbal sa njima -sa razlogom  kažem cigane ne Rome jer se oni razlikuju po čistoći Romi su čisti i uredni Čak nisam imao isti tretman jednak ni sa Ciganima već ispod jer Srbin Šumadinac iako je došao pre 200 godine iz Crne gore je nešto više  toliko se ponašanjem uzdiše  od nas koji smo došli pre 50 godina iz iste planine pazi Istorija govori da su svi velikim delom do 90 posto i Šumadinci Srbi ali i Hrvati potekli iz Crne Gore ,Duklje, Zete ,Dušanovog Carstva ) nameštali desetinu ljudi da nas napadaju na poslu,skoli ulici čak i staru ženu da napadaju pa čak i kući gde su se združili sa rodjacima iz Grada i  pozvali sve komšije vršeći zulume normalno nad nama ,normalno nisu to bili sve moji Srbi već najvećim delom Srbi mešani u braku sa ciganima i Romima normalno ovo nije govor  mržnje jer imam puno prijatelja i Roma i Srba Šumadinaca već gola činjenica neki ljudi jednostvano ne žele da žive u miru sa drugim ljudima pa traže razlog da ga proteraju,ali to su jako bolesni ljudi ,ali jako  čak i snažno bolesni ljudi( dokaz bolesti neki su posećivali uveliko psihijatra u to vreme kako sam ih ja zapazio) jer ne može niko zbog pojedinca optužiti celu naciju jedino može to uraditi grupa ljudi koja je bacila oko na imovinu svojih bližnjih pa u nameri da ih opljačka rešila je da što više oblati i ocrni drugu naciju da bi u narodu zatrudnela kolektivna svest treba proterati tu naciju u ovom slučaju Crnogorce e kad ih proteramo onda sve što oni imaju je naše  .Setimo se rata u Jugoslaviji po istom sistemu se desio, Grupa ljudi  iz Saveza komunista imala je pred sobom plen, novac imanja, zlato ,e ondasu se setili " Hajde da rasparčamo i podelimo sve to " pa kako pa tako što ćemo razaraditi jednu taktiku pisaćemo jednu peticiju naime  Hrvati  će blatiti srbe kod svoje nacije kako bi kod njih zatrudnela kolektivna svest da Srbe treba proterati a Srbi će kod svojih  Srba blatili Hrvate da Hrvate treba proterati i tako dok su jedan druge tamanili u jednom od najnepotrebnijem građanskom ratu pogodite ko se okoristio tokom i posle rata pa Grupa ljudi koja je sve to isplanirala  to su stavrno bili dušebrižnici oni su kao i ovi danas stvarno zabrinuti za svoju naciji za tvoje dete toliko da su spremni zbog svog ličnog  interesa stvarno pustiti krv tvog deteta da teče iz vena dok duša ne izađe jer ipak on mora da zbrine svoje dete materijalno a vaše ako i pogine on je ipak imao i razloga za to .