ТРАЈНО ЗАБРАНИТИ ЦРНОГОРЦИМА ДА БУДУ НА РУКОВОДЕЋИМ МЕСТИМА У СРБИЈИ!


Gost

#151

2015-11-12 08:48

UH TRAJNO ZABRANITI I ODMA IH POCETI PROTERIVATI IZ SRBIJE CRNOGORSKA GOVNA PUNA RAVNA MRZNJE ONI MRZE SRBE VISE NEGO HITLER STO JE MRZIO JEKL CRNOGORCI SU IZDQJNICKE BALEGE SMRAD FUKARE UH PUSTI VODU DA CRNOGORSKA GOVNA ODU

SATANINI SLEDBENICI

#152 MILO DJUKANOVIC I MIRAS DEDEIC AUTOKEFALNA I NIGDE PRIZNATA CRNOGORSKA CRKVA SLUGA VATIKANA!

2015-11-12 11:57

MILO DJUKANOVIC I MIRAS DEDEIC AUTOKEFALNA I NIGDE PRIZNATA CRNOGORSKA CRKVA SLUGA VATIKANA!

 


Gost

#153

2015-11-12 18:03

Jednom treba odreagovati sa DOSTA JE BILO

Gost

#154

2015-11-12 21:06

Ovo je trebalo uraditi još kada je Crna Gora proglasila nezavisnost!

Gost

#155

2015-11-13 07:54

Zato sto je srpski narod na izdisaju u Hrvac.u Republici sppskoj i u Srbiji.Molimdragoga Boga da mladi pametni narastaj progleda sta se sa nama desava ,i pokusa da ispravi greske od fasisticko komunistic jarma koji je i dan danas na ovim prostorima.Nebude li to uskoro mi nestajemo.Srdacan pozdrav hrabroj Slavici

Gost

#156

2015-12-26 10:38

Crnogorci kao vestacko stvorena nacija od strane vatikana i titove ustasko-komunisticke drzave su narod koji iz dna duse mrzi Srbe i ceo srpski narod takodje po diktatu vatikana i komunjara ustasa titovih. Dokaz za ovo moje misljenje je tek nedavno stvoreno pismo i jezik crnogorski. U pismu imate slovo siptarsko z koje su uzeli iz siptarskog pisma. Priznavanjem Kosova i Metohije kao siptarske drzave zlikovacki komadaju srpsku drzavu i srpski narod.Oni su kako ustase hrvati kazu njihovo zuto cvece - zna se zasta sluzi. Njihovi srodnici u Srbiji otvoreno se slazu sa ustasko-komunistickom drzavom crnom gorom povodom Kosova i Metohije i Srpskog naroda. Da ne spominjem njihove velike pljacke drzave Srbije i srpskog naroda.Naravno, mislim na crnogorske kadrove sto u vlasti sto u raznim institucijama u Srbiji.
SVE SE ZNA

#157 VATIKAN TRAZIO DA SE SA LOVCENA PROTERA NJEGOS ETO KOGA SLUSAJU CRNOGORCI

2016-01-17 08:38

VATIKAN TRAZIO DA SE SA LOVCENA PROTERA NJEGOS ETO KOGA SLUSAJU CRNOGORCI

 

A DA NISU DJUKANOVIC I UGLJANIN- BLIZANCI!

#158 CRNA GORA POTPISALA AUTONOMIJU SANDZAKA!RADUJE UGLJANIN JER SRBSKU NAZIVA DECU NAZIVA GENOCIDNIM

2016-01-17 08:54

EVO KO SRBIJU RASPARCAVA OVAKO ISTO GOVORI I SULEJMAN UGLJANIN

Сад знате с које стране ветар дува и да су Црногорци слуге Ватикана !

#160 Re: VATIKAN TRAZIO DA SE SA LOVCENA PROTERA NJEGOS ETO KOGA SLUSAJU CRNOGORCI

2016-01-17 09:14

#157: SVE SE ZNA - VATIKAN TRAZIO DA SE SA LOVCENA PROTERA NJEGOS ETO KOGA SLUSAJU CRNOGORCI 

Сад знате с које стране ветар дува и да су Црногорци слуге Ватикана !
РАСПРОДАЈУ СРБИЈУ И РАСППАРЧАВАЈУ
 

 


Gost

#161

2016-04-06 09:59

Напоље!

Gost

#162

2016-08-08 09:40

Не само Црногорци, већ и сви остали који нису пореклом Срби и Срби из Србије. Сви су они добили привилегије и предности у запошљавању у односу на матични народ у Србији. Добијају социјалне станове, на буџету су, без обзира на ниво знања, добијају наградне бодове у средњим школама, јер су сувише глупи да би их легално заслужили, итд.итд.итд. Због таквих смо ми без посла . ДОСТА ДИСКРИМИНАЦИЈЕ МАТИЧНОГ НАРОДА У СРБИЈИ.


Gost

#163

2016-10-28 13:26

MOLIM VAS DA BESPLATNO OBAVESTAVATE POTPISNIKE PETICIJE O BUDUCEM TOKU I REZULTATIMA.NEMORALNO JE DA NAM NAPLACUJETE UVID U KVANTITET PETICIJE.HVALA, SA POSTOVANJEM,TANJA MIROSLAVOVA RADUJEVIC
Боривоје Боровић адвокат Црногорац- Милогорац из Бијелог Поља и зет Данице ...

#164 хапшен 80- тих година због силовања у студенском дому Пенезић код Олимпа

2018-02-08 23:16



Боривоје   Боровић адвокат  Црногорац- Милогорац  из Бијелог Поља и зет Данице Драшковић, један од највећих пљувача Генерала Ратка Младића и других Срба ,  како тврде извори  је хапшен 80- тих година због силовања у студенском дому Пенезић код Олимпа . Био је у притвору  у 29 . новембра , али су га његови земљаци у Београдској полицији спасили од оптужнице . Ја верујем да постоји тај случај заведен у службеним књигама  полиције . 


 

 

ISTINA IZASLA NA  ! VUK I DANICA DRASKOVIC NARUCILI UBISTVO SRPSKE DECE U KAFICU “ PANDA“ U PECI

#165 VUK I DANICA DRASKOVIC NARUCILI UBISTVO SRPSKE DECE U KAFICU “ PANDA“ U PECI.........

2018-02-08 23:41

ISTINA IZASLA NA VIDELO ! VUK I DANICA DRASKOVIC NARUCILI UBISTVO
SRPSKE DECE U KAFICU “ PANDA“ U PECI

ISTINA IZASLA NA  ! VUK I DANICA DRASKOVIC NARUCILI UBISTVO
SRPSKE DECE U KAFICU “ PANDA“ U PECI 

 

Organizator i inspirator ovog monstruoznog zlocina je mracni um i jaca
polovina crnogorskog bracnog para Draskovic- Danica!
Ovaj crnogorski zlcinacki par, organizovao je i sproveo u delo,
svirepo ubistvo neduzne srpske dece , u kaficu “ Panda“ u Peci,
decembra 1998. godine , uz pomoc svojih bliskih rodjaka iz Crne Gore,
koji trguju narkoticima za Siptare iz Jablanicke grupe, kojom
komanduje Ramus Haradinaj. Koristeci ove „poslovne“ veze sa Siptarima
,bracni par Draskovic stupa u kontakt sa teroristom Haradinajem.
Najblizi rodjaci Danice Draskovic iz Crne Gore stupili su u kontakt sa
svojim bliskim „poslovnim“ saradnikom Ramusom Haradinajem krajem 1998.
godine i preneli mu ideju Vuka i Danice da se organizuje ubistvo
srbske dece, a sa ciljem da se tadasnji drzavni vrh SRJ i predsednik
Slobodan Milosevic optuze za taj stravican zlocin i na taj nacin
diskredituju u medjunarodnim krugovima. Kako je Siptarima odgovarala
ovakva ideja , vrlo brzo su se dogovorili, a Haradinaj je za direktne
izvrsioce odredioAgrona Kolcakua , Gazmenda Bajramija , Verdjedja
Vlaznimija i jos trideset Siptara, koji ce pomagati u izvrsenju
zlocina. Ovo je Draskoviceve kostalo 500.000 nemackih maraka, koji su
Danini rodjaci licno predali Haradinaju 2. decembra 1998 . godine , u
selu Glodjane – tvrdi nas izvor iz jedne od obavestajnih sluzbi Srbije
i navodi dalje- „Uopste ne cudi sto je uprvo Draskovic bio
najglasniji u laznim optuzbama da je to ucinio DB i JSO. jer on se
vodi logikom da je napad najbolja odbrana.“
Da zlo bude vece , to nije jedina srpska krv na njihovim rukama, Vuk
je svestan da mu iznad glave visi Hag, zbog organizovanog ubistva
srpskih civila u Gospicu, koje je pocinila njegova teroristicka
paravojna formacija takozvana „Srpska Garda“. Draskovic je na ratiste
poslao svoje kriminalce da ubijaju srpsko civilno stanovnistvo i unose
pometnju medju Krajiske Srbe. Ucenjen Hagom on bespogovorno izvrsava
naloge iz Brisela i Vasingtona i spreman je da uradi apsolutno sve na
stetu Srbije, samo da bi izbegao robiju u Hagu. Sa druge strane morao
bi da objasni porodici i prijateljima Djordja Bozovica Giske zbog cega
je narucio njegovo , jer je cinjenica da je Giska ubijen s ledja od
strane svojih“- dodaje nas izvor. Sledi izjava jednog od pripadnika
bivsih „Munja“ iz Peci , koji je ucestvovao u hapsenju siptarskih
terorista, koji su izvrsili ubistvo dece u kaficu „Panda“
„Decake u „Pandi“ su toga dana 14. decembra 1998.godine u 20 sati i
15 minuta u kafe baru „Panda“ , kod Gimnazije u Peci ,, ubili
siptarski teroristi Jablanicke operativne zone Ramusa Haradinaja . U
kafic su usla dva maskirana terorista dok je treci cekao u vozilu
ispred. Sa vrata su otvorili rafalnu paljbu i na licu mesta ubili
Radevica, Trifovica, Obradovica i Gvozdenovica . U bolnici su od
zadobijenih povreda preminuli i Stanojevic i Ristic. Njih dvojica su
prvo prebaceni u Pecku bolnicu, a odmah potom i u Klinicki centar u
Pristinu ,ali im nije bilo pomoci ,podlegli su povredama. U kaficu se
nalazilo jos ljudi i neki su bili ranjeni sto lakse, sto teze . Ranjen
je bio gazda kafica Sabovic Mirsad i Vladica Loncarevic.
Odmah posle napada je blokirano naselje Kapisnica , svi prilazi Peckoj
bolnici i svi ulazi i ulazi iz grada. Posle sahrane te dece koja je
odrzana 16. decembra , su pripadnici Sekretarijatza unutrasnjih
poslova Pec , 17 . decembra izvrsili raciju u naselju Kapisnica i
uhapsili Agrona Kolcakua , rodjenog 1972. godine, u Peci. Rezultat te
akcije je, uz navedenog , jos deset uhapsenih lica , svi Albanske
nacionalnosti. Kolacakuku je pri skrivanju pomagala jos jedna osoba ,
koja je uhapsena. Pre toga su pripadnici policije uhapsili jos tri
teroriste Ramusa Haradinaja. To su : Gazmend Bajrami i Verdjedja
Vlaznimi , svi iz Peci koji su kao suizvrsioci ucestvovali u napadu
na kafic „Panda“: uJUTRU 17. decembra je izvrsena akcija u selu
Glodjane (inace rodnom selu Ramusa Haradinaja)i pri tom likvidirala
dve osobe obucene u maskirne uniforme OVK na rukavu, naoruzane
automatskim oruzjem i minobacacima kalibra 60 mm . Otkriven je stab
terorista u kome je u kome je pronadjena veca kolicina oruzja
,uniformi i dokumentacije , a isto tako je pronadjeno veci deo vozila
, koja su bila oduzeta i ukradena Srbima iz Peci, Decana i okoline. U
popodnevnim satima 17. decembra je policija u Peci i samoj opstini
Pec ,uhapsila jos 23 osobe , povezane sa zlocinom u „Pandi“ i drugim
zlodelima.
Bilnans ove akcije je bio 34 uhapsena lica i svi teroristi neposredno
odgovorni za ubistvo decaka. Nacin izvrsenja ovog zlocina je je
identican napadu na Srpsku kafanu „Cakor“ u Decanima i jasno
pokazuje da je delo jedne te iste grupacije siptarskih terorista. “
Sve ovo je dokumentovano, za sve postoje dokazi,policijski zapisnici
sa mesta zlocina, preziveli svedoci…ali srpsko pravosudje izgleda
jos uvek nije imuno na krvave siptarske dolare i sponzore bracnog para
Draskovic.
Nas izvor jos kaze -“ Nemocni smo da bilo sta uradimo po tom pitanju .
Draskovica stiti zapad, on je ucenjen i dokle god izvrsava njihova
naredjenja bice nedodirljiv za srpsko pravosudje , a nasim
bezbednosnim sluzbama komanduju nizerazredni sluzbenici iz Brisela.“
Da li je moguce i da li je normalno da posle svega , ovaj umno
poremeceni par decoubica i zlocinaca, danas nalazi na izbornoj listi
vladajuce partije SNS i javno nastupa sa njima na predizbornim
mitinzima sirom Srbije? Postavlja se logicno pitanje:Ko iz vlasti
stiti ovo dvoje crnogorskih kriminalaca na cijim rukama je krv nevine
srpske dece ? Kako je moguce da godinama izmicu pravdi i prolaze
nekaznjeno za najgnusnije zlocine koje su pocinili u poslednjih 20
godina ?
Apsurdno je to sto se bas ti Danini kriminalni rodjaci iz Crne Gore
danas nalaze na rukovodecim polozajima drzavnih institucija u Srbiji ,
zive u najluksuznijim stanovima, voze preskupe automobile , slobodno
se setaju Beogradom i zive na racun gradjana Srbije , troseci nase
pare.
Ovaj jalovi bracni par crnogorskih krvnika, nema svoju decu, ali je
radi svojih licnih i materijalnih interesa spreman da ubiju tudju !

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2018-03-20 15:57


CRNOGORCI MRZE PRAVOSLAVCE

#167 CRNOGORAC PROF. MIROLJUB MERDOVIC iz SAPCA PRIVATIZOVAO SABACKI SAHOVSKI KLUB

2018-07-11 18:13

Osim sto je privatizovao sabacki sahovski klub  prof . Miroljub Merdovic Crnogorac u prostorijama najstarijeg sabackog sah kluba u Srbiji , okuplja raznorazne prostitutke , alkoholicarke a ima i tus kabinu kad dovodi razne muskarce i zene . Govori se da Crnogorac Merdovic cesto ima posla i sa muskarcima , sa kojima seta po sah klubu samo u gacama . Nedavno je ekipa emisije Ovo je Srbija snimila emisiju o sah klubu i na snimku su sve sami Crnogorci , te me zanima ako je to Srbija , sta je onda Crna Gora . Zalosno je sta je ova crnogorska baGRA A Merdovic je prijatelj brace Suvajdic  koji su poznati po obezbedjivanju Vuka Draskovica i koji su dileri drogom, sto je javna tajna , jos je poznatije da novinar Slobodan Kasikovic odlican sportski novinar koji je pisao o aktivnostima SSK  i koji je imao zdrastvenih problema , zbog nemogucnosti da stane na noge  a zahvaljujuci kome su o SSK  pisani hvalospevi , kada se slucajno zatekao ispred ulaza SSK  a udario pljusak i nevreme , na molbu vise njih da primi u prostorije SSK u kojima je sedala sve sama crnogorska bagra , da nesrecni mladic ne kisne , jer ovaj odlicni sportski novinar zbog problema sa nogama sporo je koracao , Merdovic je odbrusio sta ce mi srbijanska govna u klubu.... i da '' caknuti'' Kasikovic jedan od najboljih sportskih sabackih novinara nije dobro dosao u sah klub , koji je kovao u zvezde . Treba smeniti crnogorce sa svih funcija . Merdoviceva ljubavnica je i izvesna Milanka  clanica '' zena u crnom ''  Crnogorki koje pljuje po Srbima a brat joj je osnivac SPO, poznat sto je detetu u skoli otkinuo uvo .

Prof . mirolju merdovic izdaje lazne diplome u sapcu crnogorcima

#168 prof mirolju merdovic izdaje lazne diplome u sapcu crnogorcima!!!

2018-07-11 18:26

prof mirolju merdovic izdaje lazne diplome u sapcu crnogorcima!!!!


Gost

#169 Re: CRNOGORAC PETAR MILATOVIC OSTROSKI SILOVAO SESTRU OD RODJENE TETKE 18. GODINA STARU!

2019-03-24 09:54

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2019-07-23 08:17


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2019-07-23 08:19


Директан потомак цара Душана.

#172 Re: Ja sam crnogorac u Srbiji pa već 23 godine nemogu da nađem mesto ni da čistim ulice

2019-07-23 08:20


Gost

#173 Re: Re: Ja sam crnogorac u Srbiji pa već 23 godine nemogu da nađem mesto ni da čistim ulice

2019-07-23 09:48

 

Plan " Amerike "je da u Srbiji napravi  državu koja će se zvati "Šumadija" kada se to desi iz Evrope će proterati sve Migrante pogodite gde će ih staviti pa naravno u Šumadiji i tu će sa najverovatnije ovi što pišu Peticije proterajte Crnogorce iz Srbije ,(valjda one iste Crnogorske Srbe koji su im stvorili Srbiju )dočekati migrante raširenih ruku izljubiće se  rečima pa gde ste više rodjaci naši ,normalno ja nisam protiv da se pomogne migrantima ima tu stvarnih tragičnih sudbina kojima treba zaista pomoći  ali ljudi  moraju naučiti i razlikovati stvarnog Migranta od  onog koji to stvarno nije.Ja sam dakle  protiv da Srbija bude rasadnik ,terorista, silovatelja,lopova  i ubica makar oni i moje nacije bili Crnogorci( mi znamo da neki Crnogorci Komunisti jesu bili nasilni  ali ne svi,ali ne zaboravimo da su Komunisti u svojoj Internacionali su se dogovorili  medju sobom da oni time što postaju Komunisti više ne pripadaju nijednoj naciji kako to da su to sad pa neki Crnogorci  a zaborvalja se da se stavi da su to Komunisti ,ali u Srbiji su direktori mahom bili Srbi Šumadinci a oni se žale na nasilje  od direktora znači "Nasilnik" je starosedeoc ako poštujemo stvarne činjenice plus ako je i Crnogorac onda je komunista  što znači nije ni Srbin  ni Crnogorac jer taj više ni nezna šta je? A kad ne znaš šta si ?!onda te ne drži ni tradicija ni folklor ali nažalost daleko od svega ni kultura a kad nisi kulturan onda možeš lako da budeš nasilan  )nego sam protiv onih koji stalno uskraćuju pravo svojemu bližnjemu da bi zaradio svoj imetak na protiv normalan način  protiv prirodan i protiv društven način bilo da je Srbin ,Crnogorac, Hrvat, ili Rom pa i Migrant znači one koji uskračuje pravo svom bližnjemu jer to pravo nema niko da radi Ali u mom slučaju neki su se poigrali sa tim pravom  -naime meni su   komšije  pisali peticiju da ne dobijemo telefon ,iako su znali da su mi u kući sve invalidi i da nam treba telefon zbog hitne pomoći - pa onda  peticiju da ne dobijemo kanalizaciju iako svi oni u komšiliku imaju kanalizaciju osim nas - pa onda kamenovali kuću iako smo se trudili iz petnih žila da sa njima živimo u miru -pa onda kvarili ocene u skoili , nameštali neke manijake da  decu napadaju u školi Milicija i SUP imaju podate o tome  iako sam po rečima razrednih stzarešina bio najmirnije dete u školi  (sećam se da nisu hteli niko od Srba šumadinaca ni fudbal da igraju sa mnom već ti se odalji ,  to je išlo dotle da su primali i cigane da igraju fudbal sa njima -sa razlogom  kažem cigane ne Rome jer se oni razlikuju po čistoći Romi su čisti i uredni Čak nisam imao isti tretman jednak ni sa Ciganima već ispod jer Srbin Šumadinac iako je došao pre 200 godine iz Crne gore je nešto više  toliko se ponašanjem uzdiše  od nas koji smo došli pre 50 godina iz iste planine pazi Istorija govori da su svi velikim delom do 90 posto i Šumadinci Srbi ali i Hrvati potekli iz Crne Gore ,Duklje, Zete ,Dušanovog Carstva ) nameštali desetinu ljudi da nas napadaju na poslu,skoli ulici čak i staru ženu da napadaju pa čak i kući gde su se združili sa rodjacima iz Grada i  pozvali sve komšije vršeći zulume normalno nad nama ,normalno nisu to bili sve moji Srbi već najvećim delom Srbi mešani u braku sa ciganima i Romima normalno ovo nije govor  mržnje jer imam puno prijatelja i Roma i Srba Šumadinaca već gola činjenica neki ljudi jednostvano ne žele da žive u miru sa drugim ljudima pa traže razlog da ga proteraju,ali to su jako bolesni ljudi ,ali jako  čak i snažno bolesni ljudi( dokaz bolesti neki su posećivali uveliko psihijatra u to vreme kako sam ih ja zapazio) jer ne može niko zbog pojedinca optužiti celu naciju jedino može to uraditi grupa ljudi koja je bacila oko na imovinu svojih bližnjih pa u nameri da ih opljačka rešila je da što više oblati i ocrni drugu naciju da bi u narodu zatrudnela kolektivna svest treba proterati tu naciju u ovom slučaju Crnogorce e kad ih proteramo onda sve što oni imaju je naše  .Setimo se rata u Jugoslaviji po istom sistemu se desio, Grupa ljudi  iz Saveza komunista imala je pred sobom plen, novac imanja, zlato ,e ondasu se setili " Hajde da rasparčamo i podelimo sve to " pa kako pa tako što ćemo razaraditi jednu taktiku pisaćemo jednu peticiju naime  Hrvati  će blatiti srbe kod svoje nacije kako bi kod njih zatrudnela kolektivna svest da Srbe treba proterati a Srbi će kod svojih  Srba blatili Hrvate da Hrvate treba proterati i tako dok su jedan druge tamanili u jednom od najnepotrebnijem građanskom ratu pogodite ko se okoristio tokom i posle rata pa Grupa ljudi koja je sve to isplanirala  to su stavrno bili dušebrižnici oni su kao i ovi danas stvarno zabrinuti za svoju naciji za tvoje dete toliko da su spremni zbog svog ličnog  interesa stvarno pustiti krv tvog deteta da teče iz vena dok duša ne izađe jer ipak on mora da zbrine svoje dete materijalno a vaše ako i pogine on je ipak imao i razloga za to .

Директан потомак цара Душана..

#174 Re: Re: Re: Ja sam crnogorac u Srbiji pa već 23 godine nemogu da nađem mesto ni da čistim ulice

2019-07-24 20:00

Žalosno je to što Srpski narod u zadnje vreme piše peticije protiv Roma pa onda protiv Crnogoraca pa onda redom tim načinom ponašanja moj nekada slavan narod dozvoljava pojedincima koji su direktni potomci onih koji probijali Sremski front  umirali na Vidu i u Solunu ,moj rođak major Dragutin Gavrilovića je slavnim rečima odbranio Beograd rečima-Vojnici Junaci izbrisani ste iz praktično Liste živih vaša imena više ne postaje -ali zašto je on to rekao pa da bi odbranio slabije od sebe nikada u istoriji Srbi nisu ubijali i klali slabije od sebe u Ženeve u jednom muzeju piše Budite Milosrdni kao Srbi prema Bugarima 1914 tada je naime Bugraima ponestalo hrane i medicinskog materijal tako da su Srbi propustili humanitarni konvoj da bi se odmorili i zalečili Bugarski vojnici ,jako je žalosno svaka Reč koji  unuci takvih ljudi danas izgovaraju Srbija se širila kada je opraštala i bila Milosrdna svojemu bližnjemu i kada je pomagala slabijem od sebe , a danas je stasala neka nova generacija ljudi to su vaša deca koja pišu peticije  organizuju akcije i kamo te sreće  da su to akcije urediti dvorište srediti nakome kuću pomoći starijem ma jok isterati Cigane  pa Rome pa Crnogorce e ko zna gde će se ovi ljudi zaustaviti.


Gost

#175 Re:

2019-08-27 21:35

crnogorac ziveli