TRAŽIMO KAZNU ZA MUČITELJA IZ SELA TULARA ! STOP MUČENJU ŽIVOTINJA!


Gost

/ #17

2021-02-08 23:21

Strašno je koliko smo zli. Pišemo o čoveku koga svi koji su proveli barem jedan dan u Tularima znamo. Znamo porodicu, znamo šta sigurno nije uradio, ali ... neko želi da prikaže to onako kako on želi. Iz nekog nepoznatog razloga za mene, mislim da je sve ovo namešteno da jedan vredan i pošten čovek bude provučen kroz sav mulj našeg tužnog i jadnog života. Optužujemo,, krivično gonimo, uništavamo živote kome nam se prohte, a paravan je da štitimo životinje. Ovde nikome nije do čoveka, a o životinjama da ne govorimo. Bilo bi lepo kada bi pojedinačno svakoga od njegovih komšija pitali o njemu, a ne pisali ovakve sramne tekstove i peticije. Teško je čitati ovakve stvari o čoveku koji je svojim činjenjem prema starijim komšijama u selu, našim roditeljima, uvek bio predusretljiv, da doveze sve što im treba,a i nebrojeno puta da ih preveze gde zatreba.. Večeras sam čula za ovo uništavanje čoveka kakav je naš divni komšija Miroslav. Neka služi na čast onome ko je nešto ovakvo osmislio. Lično ću uvek biti zahvalna za svaki njegov osmeh upućen mojim roditeljima, tetki, stričevima, svim bakama i dekamai i zahvalna na svakoj usluzi istim tim ljudima, a bilo ih je nebrojeno..
I dalje se nadam da u Tularima žive čestiti i pošteni ljudi i da ćemo pokazati i dokazati da
Miroslav nije odgovoran za ono za šta se optužuje, kao i da će nas biti dovoljno da odbranimo čast i ugled našeg komšije, što je minimum koji mu dugujemo.

Čovek koga sam opisala, brižan za svoje  komšije, sigurno ne može biti ni mučitelj životinja. 
Jasna Minić