Захтев за потпуном нормализацијом наставе на свим нивоима образовања у Србији у школској 2021/2022. години


Gost

/ #2

2021-11-23 05:28

Poštovani, kao profesor sa višedecenisjkim iskustvom, smatram da su učenici mnogo oštećeni u pogledu znanja, kao i u primeru kako profesori treba da se ponašaju! Tu su i roditelji koji treba da budu podrška sistemu i koji su velika snaga!! Roditelji ćute i prepuštaju svoju decu na milost sistemu. Profesori, koji su intelektualna snaga zemlje ćute i prepuštaju se stihiji zarad svoje plate. Gde su nam etički kodeksi? Tek, kada sve porđe, roditelji će se suočiti sa posledicama ovakvog načina rada a profesori možda neće imati institucije u kojim će biti "uhlebljeni". Ekonomija je u totalnoj porpasti. Ne razumem kako nastavni kadar ne shvata da se njohove plate izdvajaju iz buđžeta koji je prazan?! U jednom trenutku više neće biti "uhlebljenja". Taj trenutak će možda značiti buđenje za porsvetne radnike. (možda sam ja glupa, jer od primanja imam samo ono za što radim - možda moje kolege imaju druge izvore prihoda, a školska plata im je samo đžeparac)....



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...