Anđelina Žoli bojkot premijere filma U zemlji krvi i meda


Gost

/ #61

2012-01-18 23:51

Ja sam iz Sarajeva citav rat sam bio tu i vidio skoro sve i znam da je bilo tu i tamo pojedinacnih incidenata silovanja ubistava i sl ali odgovorno tvrdim i to ima evidentirano u MUPu R.Srpske da je za vrijeme rata u Bosni vise Srbskih zena silovano i djevojcica nego muslimanskih ali Srbkinje 70posto njih nikada to nisu htjele prijaviti nazalost ponosne Srpske zene su to krile i zarad obraza i casti sakrivale to i abortirale su djecu po Srbiji na VMA a ponos nas sto i krasi nase srpske majke i zene nije im to dozvoljavao da ispricaju javno, naravno sto je lose po nas u ovom slucaju a ove dronfulje baliske zene i stare nane su se prijavljivale same ko hoce dobrovoljno po nalogu naravno iz vrha SDA da su silovane itd samo da bi dobile papire za Njemacku i pomoc novcanu kao zrtve i slicno to je naravno planski radjeno sve po nalogu iz Sarajeva od ratnih vladara Alije Silajdjica Ganica a po instrukciji Amerikanaca da naprave senzaciju vijest i satanizuju na kraju koga pa Srbe mi varvari td itd ...oj Gavrilo ponovo se rodi pa Klintona u celo pogodi...