Smena predsednika Srbije Borisa Tadica


Gost

/ #125

2012-01-31 18:24

Od dolaska Demokrata na vlast pa do danas umesto da iz godine u godinu bude bolje gradjanima Srbije je SVE GORE I GORE.Konkretno: Imamo najmanje plate od svih gotovo bivsih Jugoslovenskih republika a koliko sam gledao najnovija istrazivanja iza nas je samo Bosna i Makedonija.Svi su ispred nas po zivotnom standardu.Cene su u Srbiji vece cak nego u mnogim Zapadno Evropskim zemljama.Stopa nezaposlenosti u Srbiji je veca nego bilo gde u regionu.Umesto da ljudima obezbede zivotni standard oni se trude (kao da su blesavi) koji ce grad imati vise narodnih kuhinja.Dalje, zakoni su nam katastrofalni i upravo zbog isuvise blagih kazni desava nam se to sto nam se desava.Mislim bukvalno na sve: od saobracajnih nesreca do pljacki i ubistava.Sve nam je u KATASTROFALNOM STANJU.I sve vrednosti drustva su nam TOTALNO DEGRADIRANE.Mislim naravno na PRAVE VREDNOSTI.Moglo bi se komentarisati sto se narodski kaze do sutra ali......... SA AFRICKIM PLATAMA I STANDARDOM SE NEIDE U EVROPU.VEC PRAVO U AFRIKU.......