Bus minus privatnost

Predrag Cvetković
Autor peticije

/ #15 Re: Re: Re: alo bre

2012-02-13 01:03

#14: - Re: Re: alo bre

E vidiš, to je laž. Kreator ove peticije je pokušao baš to, da dobije personalizovanu busplus karticu, otišao na jedno od mjesta predviđeno za izdavanje istih, dobio papire koje MORA da potpiše, PROČITAO IH, odbio da potpiše drugi papir ZATO ŠTO JE PROČITAO ŠTA PIŠE NA NJEMU, pitao da li može da postane ponosni vlasnik personalizovane busplus kartice A DA NE POTPIŠE DRUGI PAPIR i dobio negativan odgovor (u vidu peglanja o benefit programu). Zatim se obratio kabinetu gradonačelnika i dobio odgovor (u vidu peglanja o benefit programu) a na kraju napravio ovu peticiju (i dobio peglanje od nepotpisanog lažova o benefit programu).

Ova peticija nije poziv na bunu već zahtjev da se stvari urede baš tako kako si ti SLAGAO da je sada uređeno, tj da potpisivanje drugog papira bude opcija, što sada nije slučaj (iako bi ti htjeo da povjerujemo u tvoju laž da jeste).

Molim dežurne hejtere i dežurne dušebriznike da NE LAŽU (to je ekipa koju sam pozdravio a možda se još neko našao prozvanim, ne znam...). Znam da mnogo tražim od njih ali insistiram na tome. Svaki put kad napišete ovakvu notornu laž ja ću vam odgovoriti, potpisan punim imenom i prezimenom, ne mrzi me.

Još samo da dodam, ljudi koji su potpisali drugi papir većinom su to uradili zato što su bili uslovljeni korišćenjem mjesečnih karti u javnom gradskom prevozu i nije im to ostavljeno kao opcija. Da jeste, neki bi možda potpisali a neki (kao npr. ja) ne bi.

Ajde sad ako možeš još jednom da mi objasniš to o benefit programu, baš me zanima...