Bus minus privatnost

NN

/ #17 Re: Re: Re: Re: alo bre

2012-02-14 03:27

#15: Predrag Cvetković - Re: Re: Re: alo bre

Ovde očigledno ne može kulturno da se diskutuje bez prozivki, ali evo pokušaću još jednom. Neću da ostavljam ime jer vidim da ovde ima puno ostrašćenih i nasilnih primitivaca koji bi tako nešto jedva dočekali i onda se svetili. Valjda je svrha ove diskusije da se iznesu različita mišljenja, a ona se dočekuju na nož i svi koji misle drugačije su deo neke bande ili su ludi ili lažovi i biće gotovi. Ako je neko u ovoj diskusiji dežurni hejter onda ste to svakako Vi. Zato molim za malo kulture i uvažavanja.

Ja sam dakle u petak predao zahtev za personalizovanu BusPlus karticu i NISAM popunio drugi papir. Detaljno sam pročitao šta potpisujem (otišao sa strane) i rekao sam službenici da me ne interesuje Benefit program i pokazao deo na drugom papiru gde piše da mogu da povučem podatke. Ona se malo bunila, ali sam ja bio uporan ali i ljubazan i ona je rekla da ipak ne moram da unesem te podatke. Možda se nešto promenilo od kako ste Vi predali zahtev i možda su ove peticije urodile plodom, a možda ste sa svojim bezobraznim stavom izazvali čuveni srpski inat i zato su vas glat odbili iako normalne i kulturne zahteve prihvataju. Ja isto tako mogu da kažem da ste Vi slagali i da niste ni otišli na šalter pošto Vam kao što ste sami priznali mesečna karta za prevoz i ne treba. Kada malo bolje razmislim, to mi sada čak izgleda kao verovatnija opcija. Zašto bi neko normalan čekao po ovoj hladnoći u redu za personalizovani BusPlus ako mu on ne treba?!? Koja je onda motivacija za ovu antikampanju? Da niste možda stranački aktivista koji skuplja jeftine poene za svoju stranku? Vidite koliko je lako prozivati druge i pljuvati...

Ukoliko je stvarno tako kako ste rekli i niste sve ovo izmislili radi lične promocije, pa Benefit program nije (bio) opcija, onda se to treba regulisati ili je već izgleda regulisano u međuvremenu. Oni koji su ipak bili primorani da potpišu po vama i pokajali su se IMAJU PRAVO da predaju zahtev na BusPlus šalteru da se njihovi podaci povuku. To lepo piše i trebalo bi da se poštuje, mada se to nikada ne može skroz garantovati u zemlji Srbiji. Ako neko ima drugačija iskustva neka ih iznese, ali molim bez praznih priča i pretnji.