Bus minus privatnost

Predrag Cvetković
Autor peticije

/ #19 Re: Re: Re: Re: Re: alo bre

2012-02-14 13:28

#18: NN - Re: Re: Re: Re: alo bre

Da skratim, neću nasjesti na vašu zamku da sada raspravljam o načinima komunikacije, kulturi, stanju u elektroprivredi i svjetskoj ekonomskoj krizi. Meni mjesečna karta TREBA i to je bio jedini moj motiv da pokušam da izvadim personalizovanu busplus karticu. Možda ti znaš da mi ne treba ali ja znam da mi ipak treba i sklon sam da vjerujem više sebi nego nepotpisanom liku sa Interneta kada su u pitanju moje potrebe. Karticu nisam izvadio jer nisam htjeo da potpišem drugi papir (nisam htjeo da ga potpišem jer sam ga pročitao). Način komunikacije sa službenikom je bio više nego pristojan ali u svakom slučaju način komunikacije ne može da utiče na ishod. Taj razgovor se desio u petak, 20. januara i u tom razgovoru sam obavješten od strane službenika BusPlus sistema da je i drugi papir obavezan. Takođe sam saznao da u slučaju potpisivanja ne dobijam kopiju nijednog papira za sebe. Na sve ovo sam pokušao da dobijem objašnjenje iz kabineta gradonačelnika ali bez uspjeha. Zatim sam odlučio da pokrenem ovu peticiju koja traži da stvari budu baš takve kakve ti pokušavaš da nas ubjediš da već jesu.

Zašto lijepo ne napišeš da treba da vjerujemo tebi a ne svojim očima? Dakle, pokušavaš da vrijeđaš moju inteligenciju. Koji je tvoj motiv, mali čovječe?