Zahtev Vladi Srbije za odustajanje od ACTA sporazuma


Gost

/ #35

2012-02-26 21:24

Necu da budem rob propagande, Hoću da slobodno raspolažem muzikom koju volim, hoću da se slobodno edukujem koristeći besplatne online knjige (PDF). Ne želim da me bilo ko špijunira i ugrožava moju privatnost. Želim da imam svoju slobodnu reč i da slobodno citiram svoje omiljene filmske junake, junake knjiga ili autore tih dela, kao i svoje omiljene muzičke izvodjače. Ovakvo ugrožavanje moje ili bilo čije privatnosti može dovesti do nemira, kao i nepotrebnog nasilja kao i ubistava onih koji pristaju na ovakav režim MALTRETIRANJA. Ne pozivam na nasilje, ali upozoravam da ovo vodi ka nasilju, jer da se oformi neka nevladina svetska organizacija koja poziva na nasilje i sadističku eliminaciju onih koji pokreću organizaciju ACTA, vrlo rado bih pristao na tako nešto. Ako je naša vlada odobrola da se GAY populacija slobodno izražava kao gay (pederi), neću pristati na još jedno ugnjetavanje. Čak iako zbog ovog izjašnjavanja zavrsim kao kriminalac i robijaš to bi podstaklo mnoge moje poznanike i prijatelje da pokrenu sukobe jer medju mojim prijateljima ima: Neo-nacista, NAZI Skinheads, navijači, studenti, srednjoškolci, pankeri i mnogi drugi. Pozdrav pokretačima peticije i popiću jednu rakiju u vašu čast. ŽIVELI!