Спречимо Подунавца да остане!

Иван Мацура, Бачка Паланка

/ #26 Свака част за петицију!

2012-04-24 19:16

Милан Подунавац је најгори изговор за професора кога сам икада срео! Дабога остао заувек у пензији и у забораву. Не познајем колегу који је покренуо петицију, али свака му част. За петицију сам сазнао из новина. ТПС сам полагао 5 пута због тога што се поједини моји коментари нису дотичном професору допадали. Вероватно нисам био довољно геј за његов изопачени укус. Или нисам причао на хрватском. А ови НВО-керови и Сорошеви стипендисти, које је Подунавац ухлебио би могли да се позабаве мало скандалима које је Подунавац правио и због којих се вукао по судовима и судио са родитељима једног колеге. Зашто то не поменете нигде? Или зашто не поменете то што се нигде не објављују оцене које су студенти дали предавачима, па да видимо колико је добио Подунавац, који је и увео забрану објављивања добијених оцена, а колико Симеуновић, кога керови покушавају да увуку у ову причу. Што се мене тиче, драго ми је да на ФПН-у још постоје професори као Симеуновић, који су у свету признати стручњаци, за разлику од Подунавац-Вујачић тандема, који јашу као Курта и Мурта већ 10 година и који, да им није Сорошевих пара и измишљених универзитета за индоктринацију млађаних либералчића и педерчића, не би видели ни Сурчин, а камоли Пешту или, својевремено, Сегедин. Ова петиција је најмање што могу да учиним да се тај скот склони са факултета једном за свагда. Још једном, свака част колеги који је ово започео. Надам се само да је скинуо с грбаче и Подунавца и Вујачића, да не би трпео последице.